Habermannův mlýn (2010)

Páne a tomuto filmu jsem se vyhýbal jako čert kříži. Na naše poměry naprosto fascinující odvaha něco takovéhoto natočit, jen tak dál.

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (2010) (seriál)

Nebudu se ukvapovat. Nejsem trouba. Ale většině věcí jsem vůbec nerozuměl(téměř). Něčemu trošku ano, spíš jsem to vzdáleně někde tam v pozadí a hloubí svého mozku jemně chápal. Ale co je důležité, všemu jsem věřil. A to hlavní opravdu se mi to líbilo. Jsem moc rád že jsem si objasnil to, že ani vědci se nejsou schopni dohodnout na některých věcech.Takže velký třesk možná ani nebyl, moc tomu fandím a každému doporučuji, kdo chce mít aspoň na chvíli v hlavě menší zmatek, kouknout.

A-Team: Poslední mise (2010)

Pekelně nadupaná záležitost, s těmi nejtrapnějšími a nejdokonalejšími hláškami co jsem kdy slyšel. Nezapomenu - A Team navždy v srdci mém. A kdyby se objevil ještě jeden nepřítel, tak se neboj KREJU TI ZÁDA ;)

Společnost mrtvých básníků (1989)

Docela pomíjivé, hlavně ten začátek jak vyjde se třídou si prohlédnou fotky bývalých mrtvých absolventů je dech beroucí. Pak jsem se trošku nudil, ale jen opravdu trošičku. Následné spiknutí proti vlastnímu učiteli mě velice překvapilo, věřil jsem, že po celou dobu budou pevně držet spolu a krásné přátelské pouto se nepřetrhne. Ale kluci zachovávající si svůj dekor- postavením se na stůl, a tím dát najevo věrnost myšlenkám profesora Keatinga mě fakt vzalo. Trošku jsem se rozplakal, no docela dost, ale kdo ne, že ?

Old Boy (2003)

Opravdu netuším, kdo, proč a co takové filmy točí. Určitě jsem byl překvapen. Jenže je to velice silný snímek a kdo zrovna neví na co jde kukat, tak může být mírně překvapen nebo i znechucen. Prostě se mi nelíbí, že takhle to někdo natočí, to korejské komedie, ty budu stravovat mnohem lépe. I když ta scéna jak tam zbije tu spoustu lidí a pak chtěl odjet výtahem dolů-byla docela fajn.

Grotesque (2009)

Tento japonský snímek mohu s jistotou označit, za totální uchylárnu a šílenost, pro kterou nemám slov ani pojmenování. Po shlédnutí tohoto snímku jsem se zavázal, že se na nic podobného dívat nebudu, bojím, bojím. Zvrácená odpornost ve filmovém provedení je věc se kterou už neci míti nic společného. Sbohom

Štěstí na dosah (2006)

Do prdlele ten měl ale smůlu, kdo si to při shlednutí nepomyslel ??? Sice je to jen film, jenže tady to bylo herecké nadání malého chlapečka s jeho tatínkem, co udělali z tohoto filmu pěknou dojemnou záležitost jemného vkusu.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Skvělé, monstrozně fajnovný westík. Co by do koukatelnosti, opravdu málokterý jej překonává. Jednoduchost děje a myšlenky, se vzájemně prolínají, s fantastickými výkony hlavních postav. Veškerá rovnováha založená na nesmiřitelností charakteru a a pozdějšího vzájemného porozumění, vyvrcholí na konci příběhu.

Gigant Shaolinu (1980)

Parádní bouchačka s ftipným Kaočinem. Je to prostě klasika Samozřejmě nebrat ohled jak na kvalitu dabingu, bohužel znám to jenom v jedné verzi a nepřijde mi to nijak zle. Opravdu vadi mi na tom pouze obraz a zvuk, jinak užasný.

Plán hry (2007)

Námět klasický, naprosto ohraný. Děj fádní a celkem jednoduše předvídatelný. Herecká dvojice v podání Johnsona a maličké úžasné holčičky, bez diskuze mistrovská. Každý se pobaví, zasměje a opravdu se u toho hezky uvolní. Johnson jako komediální tipek je o dost lepší než nabuchanej bitkař a tady to jde fakt vidět.