Hladoví po úspěchu (2023)

Trocha z iného siamského súdku, ktorý vytáča klišé do twisteru, ale keďže majú všetci šikmejšie oči, varechu držia pevne, a ňou to klišé miešajú proti smeru hodinových ručičiek. Mňa osobne ich kuchyňa nebrala ale fackovať sa inokedy a v iných uličkách vedia dosť boleestivo. A už to ani vlastne neochutnám. Chápem, je to v ich okrese, takže ok.

Invalida (2023)

Bez strachu nadhadzujem, lebo toto mi doma chýbalo. A Jonáš nech ostane tam kde je, nech si "požičiava", sekne mu to.

Nech svět světem (2023)

Taká ta návnada, ktorá síce nie je zle nasadená, ale skôr Ťa podrazí, čo automaticky neznamená, že si čakal apo- spektákl, ale zreteľne záujem o NIEČO. A všetko sa to konalo, no mimo zmyslov. Zdá sa mi , že ten "koniec sveta" si hocijakí borci privolávaju, fascinuje Vás to, ale strach Vás ovláda viac ako vláda :) kapišto?

Nezvěstná (2023)

O5 nezvestná, online pátračka, kombinovka ale už nespoľahlivá, lebo človek to už pozná, vie ktorá bije, kam sa zosúva, a kto a prečo . Hnusne napísané: lacno bolo psychicky i fyzicky. Pôvodnú mašinu je už ťažšie nakopnúť, ale nižšie sa nemôžem spustiť, keďže strihovo som sa nenudil.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Dèja vu, akurát je les zamenený za železobetonový kváder, kde sa deje skoro to isté. Zaostrené modernou šošovkou (ako vizuál fajn,v dnešnej dobe normal)a v dnešnej plejáde modern čvachtanic sa to stráca v kolotoči nebyť názvu. Krúti sa to, smeje sa to, krví sa to. Za pár inovácii plusík, inak rovnaká rieka.

Sněžné bratrstvo (2023)

Oproti "sánkovačke" z 93ho je pretiahnutý, vernejší, ale ja som "neveriaci". Rýchlejšia odsýpačka by viac prospela, takto nebola ani zima ani mráz, len Digi- prach. Pomaly, ale rýchlo odhrnuté.

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Vo veľkom očakávaný sceluloidovaný výpich kapitoly 7. _ ! Po faynovo H-áčkovo popasovanej atmo-fúha Prvohodine, sa ale zvrtne v cgi modernú klišé besnú vitráž ( ospravedlňujem sa, v "prirodzenom háve a bez "zblejdovanych kreacii" by omnoho viac chutilo) . "Mistr" je 50/50 funkčný, škodili mu len časté Nuly a Jedničky, tým stratil v poctivosti, ale myslený dobre ( spomeňme si na podobu z 92ho.) Záverovo sa bolestivo blížil k "Van Helsingovi ", i keď jeden obrázok veľmi potešil ( klop-klop! kto spozná? ) Ale neutratím, vedel som sa aj heknúť.

Uprostřed ničeho (2023)

Sterilný , avšak nie tak docela neoriginálny. Len vežu vymenili za bedňu, a všetko ostatné, .. Skoro Fall, ale koniec ma ubil po kútikoch. Španielski toreadori majú naviac, hlavne bývavajú nekompromisní vo všetkých ohľadoch ( aspoň ja som si tak zvykol) , tuná ich myslím morská soľ zmäkčila. Ale neberiem. Nezazíval som.. len tak nejak neviem.. Čakám na Španielský, tentokrát naozaj Fall.

Vyproštění 2 (2023)

Šikmejší zoskok dole, o poličku s plyšákmi nižšie. PreCGI- ovaný nadnesený ten oný One Shot ma pobavil, hej, ale tak sa do hory volá, až sa ucho odtrhne a stal sa z neho studený Očibôľ. ( nie, nie lokalitou) Liam zmäkol, a spolu s rejžom asi papali strúhaný kartón.

Barbar (2022)

H- veselohra, hrajúca sa na horror tak, až vlastne verím , že pozerám horror. Veľmi prospela nepriesvitnosť, takže som rád, že som nevedel kam šliapem. Ale nikdy nie vedľa. (Kojenie je prirodzené, žiadne ale!)