• Thriller

Růžový panter 2 (2009)

Asi lepšie ako jednička,ale pravdupovediac som sa nudil. Neviem ako takí herci ako Molina,Garcia,Reno alebo Irons môžu hrať v takomto filme...

Sex Drive (2008)

Ja idiot som si pozrel najprv predĺženú režisérsku verziu čo som nemal robiť. Tie holé baby každých 10 minút už boli trápne. Najlepšie na tomto filme bol Ianov teplý brat, inak asi nič.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Keby som mal o 15 rokov menej možno by som dal o hviezdičku viac. Ja proste milujem rodinné dobrodružné filmy. Je to film s typickou dejovou líniou, kde viete ako to bude pokračovať a ako to skončí. Čo je veľká škoda.

Odpor (2008)

Asi najlepšia úloha pre Daniela Craiga, ktorá mu sadla ako "riť na šerbel". Je to taký dojímavý dobrodružný príbeh, ale s docela zbytočne dlhou minutážou.

RocknRolla (2008)

Zbaľ prachy a vypadni? Podfuck?Nie. Rocknrolla je najlepším snímkom Guya Ritchieho. Náramne som sa bavil. Scéna keď dvaja idioti kradnú auto mi zostane v pamäti ešte hodne dlho :-)

Funny Games USA (2007)

Michael Haneke je výnimočný režisér čo dokázal v tomto špičkovom psychothrillery. Náramne mu k tejto snímke pomohli aj výborné výkony všetkých zúčastnených hercov. Ale niečo mi tu ešte chýba ,aby som mu dal 5 hviezdičiek.

Na odstřel (2009)

Kvalita filmu je sústredená hlavne na výborných hercoch a réžie Kevina McDonalda. Zdĺhavé dialógy na úkor akcie, ktorú tu veľmi postrádam. Škoda. Film, ktorý stačí vidieť raz.

Pád do tmy (2005)

Prostredie tohto filmu je dosť klaustrofobické. Na to, že som mierny klaustrofobik cítil som sa čudne. Ale veľmi príjemný filmík s neznámymi hercami(herečkami), ktorý určite potešil.

JFK (1991)

Počas celého filmu som neodlepil zrak od obrazovky a to je dlhý cez 3 hodiny. Kto by to vedel natočiť lepšie ak nie Oliver Stone? Famózne dielo

Predátor 2 (1990)

Celkom dôstojné pokračovanie kultovej jedničky s výbornou hudbou. Potešil najmä koniec. Už sa teším na Predators. Dúfam, že to Nimród Antal nezhovädí ,lebo si ho osobne nájdem. Ide predsa o moju obľúbenú postavu:-)