shantim

Martin Musilek

okres Děčín

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 14.1.2018  00:29

Nejzajímavější na tomto snímku jsou záběry bouraného Starého Mostu.

• 10.8.2017  19:42
    Klícka (TV film) (1971)

kdyby měl režisér k dispozici větší možnosti, byla by z tohoto dílka skvělá komedie do kin po minimálně celé Evropě. trochu mi to připomíná Střechu v komorním a zlehčeném formátu.

• 18.6.2017  22:55
    Mumie (2017)

Nedobrá filmová patlanice bez špetky invence a bez napětí. Jednu hvězdičku přidávám za krásné herečky, zvlášť za Annabelle Wallis.

• 6.8.2016  15:20

Jednu hvězdičku dávám jen za ty pěkné ženské včetně Jany Švandové. Zbytek byl nekoukatelný a nudný.

• 2.1.2016  20:26
    Lovci bájných relikvií (TV film) (2013)

Psal scénář k "tomuhle" nějaký dement?

• 21.12.2015  21:56

Přidávám jednu hvězdičku za honičku v taxíku. Celkem 50 % hvězdiček

• 17.8.2015  22:27

Nenápaditost a scénaristická bezradnost snižují tuto komedii na naprostý podprůměr. Srovnávám například s italskými "lidovými" komediemi sedmdesátých a osmdesátých let, ale tento film ve všech směrech prohrává. Inspirace těmito komediemi je jasná, ale Troška prostě dané úrovně nedokázal dosáhnout. Jednu hvězdičku dávám za pár dobře implementovaných vtipů a za pár slušných hereckých výkonů a druhou hvězdičku pak za dobrou závěrečnou masovou scénu rvačky na svatbě. Dohromady tedy film hodnotím 40 % hvězdiček. Víc opravdu nedám!

• 3.6.2015  23:04

Parádní komedie, u které se člověk baví od začátku do konce. Dal bych tři a půl hvězdičky, ale nejde to. Dávám tedy 65 % hvězdiček.

• 12.3.2015  23:32

Divadelní hra na plátně bez výpravy dopadá často jako zajímavý, ale trochu nudný film. Vidět Hoffmana, Franze a toho mladého na jevišti by byla absolutní potěcha, na kterou se nezapomíná, ale takto dávám jen 65 % hvězdiček.

• 30.1.2015  23:52

Zde je dobře vidět, proč se říká "hladový jak herec". Příjemná komedie s dobrými hereckými výkony. 67% hvězdiček

• 28.1.2015  21:09

Vtipně přiznaná podoba s filmem Spojenec. Ten má však propracovanější scénář, skvělou hudbu Terence Blancharda a je nakonec i vtipnější. Dávám 60 % hvězdiček.

• 22.1.2015  00:26

závěr byl příšerně přepjatý a film hodně shodil. váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale masopustní maska Andreottiho pomohla ke čtyřem. celkem dávám tedy pěkných 74 % hvězdiček.

• 4.12.2014  23:23

zajímavý příběh a výborná podmanivá atmosféra. dále musím ocenit použití úžasné Brahmsovy hudby, konkrétně Intermezzo ni A major, op. 118, č. 2. 71 % hvězdiček

• 5.5.2014  21:31

Vše se točí kolem Ireny Adlerové v podání překrásné Gayle Hunnicutt. 72 % hvězdiček

• 3.5.2014  02:02

Úděsný film, který se nedá dokoukat do konce. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se asi třikrát zasmál.

• 2.5.2014  18:11

Dobrý špionážní western s naprosto vynikající hudbou Jerryho Goldsmithe. 70% hvězdiček

• 8.2.2014  22:17
    Policistka (1974)

O hvězdičku navíc za krásnou Mariangelu Melato. 75% hvězdiček

• 2.2.2014  12:17

Příjemná a poučná, lehce dokumentárním stylem natočená komedie o paroháčství. Zajímavé na ní je to, že jedna z point filmu je totožná s tou v českém filmu Kam slunce nechodí. Oba filmy jsou natočeny v tomtéž roce. 62% hvězdiček

• 3.1.2014  21:40

Film je snůškou nejubožejších vtipů osmdesátých let, které jsme si jako děti povídali ve škole. 26% hvězdiček

• 21.8.2013  00:28

Jedná se jednoznačně o nejhorší film s trojicí Aldo, Giovanni a Giacomo, který jsem zatím viděl. Nesnesitelný a naprosto zbytečný hudební podkres, potlačení hereckého potenciálu ústřední herecké trojice, chaotický střih a nesnesitelná "klipovost" některých částí filmu z něj dělají prakticky nesnesitelnou podívanou, kterou drží nad vodou jen několik dobrých momentů a samožřejmě i ten trošek sympatického projevu herců, který jim režisér dovolil. Škoda! 42% hvězdiček

• 24.3.2013  15:08
    Flamenco Hoy de Carlos Saura (divadelní záznam) (2012)

Tanečníci a hudebníci podávají ve filmu úchvatné výkony, jedná se však pouze o divadelní záznam a nikoliv svébytný film. Výkony umělců bych tedy sice hodnotil pěti, filmu však musím udělit pouze tři hvězdičky.

• 30.12.2012  23:07

kvůli krásné Gině musím dát 80% hvězdiček

• 11.11.2012  13:32

Proč musela být Maruška i po měsíci nošení vody do studny zmalovaná, jako kdyby se chystala na diskotéku? 60% hvězdiček

• 10.11.2012  02:50

Italská verze (Benvenuti al Sud) se mi zdála o krapítek lepší a navíc mám osobně italské reálie dostatečně "osahané", proto mi byly narážky a vtípky založené na klišovitých představách o jihu Itálie srozumitelné a blízké. Boonovo Vítejte u Ch´tisů zase odráží představy Francouzů z jihu Francie o těch na severu a paroduje je. Snímek je vcelku velmi zábavný a nemá prakticky hluchých míst, takže mu dávám 70% hvězdiček.

• 2.10.2012  21:32

Téměř bez napětí a k tomu odfláknutý dabing. 24% hvězdiček

• 26.9.2012  22:11
    100% blond (2005)

Je něco takového vůbec možné? Bohužel je. Pro koho to ale natočili, je mi záhadou. Moc rád bych potkal někoho, komu se tento film líbil. Nebo raději ne!!! Tentokrát dokonce nechávám hodnocení bez jediného cípku hvězdičky.

• 12.9.2012  23:20
    Varan vs. Kobra (TV film) (2005)

Zezačátku to vypadalo slibně: krásná krajina, krásné ženy, džejmsbondovská hudba. Nakonec ty špatné triky, děsní herci a neskutečně tupé a zbytečné dialogy udělaly z filmu velmi útrpnou podívanou. Ale nekonečné zásobníky v pistolích mě braly.

• 3.7.2012  23:26
    Kontraband (2012)

Hlavně, že tu nikdo z hlavních postav neumírá. Dokonce ani ta omráčená, do igelitového pytle zabalená a do betonu zalitá manželka hlavního hrdiny. A její "vrah" jí ani nevypne mobil a nechá ho v tom igelitu, ve které je zabalena, aby ji mohl manžel vysvobodit. A mobil zvoní i skrze beton a hluk stavebních strojů. Takový scénář a hlavně jeho závěr mohl vymyslet jen naprosto nejapný scénárista. Tohle si, páni z Holyvůdu, strčte někam! 37% hvězdiček

• 7.6.2012  15:41

Nemohu si pomoct, ale tenhle snímek se skvělou čtyřkou Charlots se mi vůbec nelíbil a ani nevím, jestli jsem se u něj zasmál. Kostýmní fraška pro důchodce. 47% hvězdiček

• 26.5.2012  18:01
    Kopyto (1981)

Výborný fim. Nejde o žádnou prvoplánovou řehtačku, situační humor je na úrovni a herci naprosto skvělí. Já se bavil jako málokdy. 84% hvězdiček

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29