shantim

shantim

Martin Musilek

okres Děčín

• 13.4.2009  19:15

Aneb "zničit krrtka!". Na tohle nikdy nezapomenu.

• 13.4.2009  19:12

Absolutní krtečkovská klasika!

• 13.4.2009  19:11

Tohle pro mě byla vždycky bomba. Myslel jsem si, že když i krteček může mít takovou raketu, tak ji můžu mít i já. A chtěl jsem si ji za pomocí lega postavit. No nic. Neletělo to.

• 13.4.2009  19:09

Tenhle díl jsem měl vždycky nejraději. Možná to bude právě těmi Vánoci.

• 13.4.2009  19:04

Je to ale koumák, ten krtek. A ještě má velké srdce. Jo jo.

• 13.4.2009  19:00
    Kamarádi (TV seriál) (1969)

Ty jsem jako dítě měl moc rád.

• 13.4.2009  18:57
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Na takovéhle typy nikde ve vesmíru nenarazíte, natož pak na Zemi. Ale stejně mi připadá, že jsem je už někde viděl. Nebo spíš někoho takového. To bude asi těmi kocouřími zuby, dredy, stříbrným háčkem na čele a křivým prostorem! 85% hvězdiček

• 13.4.2009  18:54
    Česká soda (TV seriál) (1993)

Ano, i zde se projevuje krásná česká vlastnost: nemáme se rádi, tak si ze sebe budeme dělat aspoň prdel. A já tuhle prdel miluji!

• 13.4.2009  18:52
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Tolik násilí, jako v tomhle animovaném seriálu, nikde jinde určitě neuvidíte! Prostě pecka.

• 13.4.2009  18:51
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Pan Bean nikdy nezklame. U něho se zasměji i kdybych měl dvaačtyřicet horečky, vyhodili mě z práce a utekla mi žena s mojí šéfovou.

• 13.4.2009  18:47
    Futurama (TV seriál) (1999)

Velmi dobrý a zábavný seriál, ale kvality Simpsonů bohužel nedosahuje. 80% hvězdiček

• 13.4.2009  18:46
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Je to docela zajímavý seriál o turistických destinacích po celém světě. Komentář rozhodně neurazí. Líbí se mi točení z ruky, protože nás to více vtahuje do děje a připadáme si, jakobychom byli právě na tom místě.

• 13.4.2009  18:42
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Velmi příjemný drzý a nestoudný animovaný seriál pro dospělé děti.

• 13.4.2009  18:41
    Příhody dráčka Soptíka (TV seriál) (1975)

Jako parchant jsem na to koukal pravidelně a je jasné, že se mi to líbilo. Komu ale ne?!

• 13.4.2009  18:40
    Show Bennyho Hilla (TV seriál) (1969)

Tohle snad ani nejde komentovat. Takže ani nebudu. A basta fidli! ....... Je to prostě prča.

• 13.4.2009  18:34
    Velkovlak (TV seriál) (1998)

Miluji humor Monty Pythonů, takže i pro tyto jejich nohsledy mám velkou slabost. Závody v civění mě opravdu berou!

• 13.4.2009  14:55

Klasicky zpodobený klasický příběh Ježíše Krista. 75% hvězdiček

• 13.4.2009  11:40

Komedie plná parodované geniality, omylů, zdání a klamů. Naprosto brilantní jsou dialogy (monology). 84% hvězdiček

• 13.4.2009  11:35

Totò tu exceluje jako vždy. Předvádí maximum z klaunskohereckého umění, které je možno ve filmu předvést. Vedle Chaplina a bratří Marxů další z velikánů filmového klaunství. 72% hvězdiček

• 12.4.2009  17:59

Vynikající humor, skvělí herci, zábavná zápletka a happyend. 85% hvězdiček

• 11.4.2009  18:58

Celkem příjemná nenáročná komedie, ve které excelují Audrey Hepburn a Peter O´Toole. Celý příběh s vloupáním a zamilováním je jakoby pocházel spíše z třicátých let než šedesátých, a to díky své lehké a krásné naivitě a odlehčenosti. Že je snímek korunován happyendem je skoro jasné, takže tu neznalým neprozrazuji snad nic, co by vědět nechtěli. 75% hvězdiček

• 11.4.2009  11:33

Pěkný skoro komorní příběh, který se veze na v současnosti módní vlně imigračního tématu. Richard Jenkins ztvárnil znuděného a už nikam ve svém životě nesměřujícího profesora výborně. I ostatní herci podávají slušné výkony. Ale nemohu se stále zbavit dojmu, že jsem toto téma už někde viděl a prakticky od začátku zápletky mi bylo jasné, jak se bude příběh dál odvíjet. Konec mohl sice dopadnout i jinak, ale to na věci nic nemění. 70% hvězdiček

• 10.4.2009  16:13

Dobrodružný výpravný historický film o neohroženém chlapíkovi Morganovi a jeho bandě. Nechybí samozřejmě ani kráska, láska, krvavé bitky a hromady zlata. 70% hvězdiček

• 9.4.2009  17:24

Tento povídkový film jsem viděl snad před dvaceti lety a stále si ho pamatuji. Nejvíce mě zaujala povídka se svatozáří. Mnoho let mi ten příběh, do kterého nemohli obsadit snad nikoho jiného než Ladislava Peška, nedal spát a pořád jsem nad ním přemýšlel. Stejně tak mi nedal spát děda, co se probudil v rakvi a pak měl problémy s uznáním svého života úřady.

• 9.4.2009  17:15

Velmi slušný sociální dramanářez! Na výpovědi mu roky vůbec nic neubraly, příběh pořád silně zabírá. 85% hvězdiček

• 8.4.2009  13:43

Hollywood Ending nemá sice takovou sílu jako jiné Allenovy filmy, ale stále je dost dobrý. Námět je, myslím, velmi dobrý a herci jsou, jak je u Allenových filmů zvykem, velmi přirození. Problém mi ale dělalo v první třetině filmu příliš mnoho monologů hlavního hrdiny. Byly až moc natáhlé a díky tomu i mírně nudily. Jinak by to bylo na čtyři hvězdičky. Takhe tedy jen 70% hvězdiček

• 6.4.2009  13:27

Nechápu, kde bral Cagney tu energii a výřečnost. Ve filmu do nás sype jednu hlášku za druhou asvůj pohyb na scéně prakticky nikdy nezastaví. V chování jeho hrdiny není ani špetka melancholie, sentimentu a zaváhání. Wilder natočil skvělou komedii o muži, co dokáže (téměř) vše, když to okolnosti vyžadují. Zrušit na dálku sňatek a pak ho zase nechat potvrdit, nechat někoho zatknout a pak ho osvobodit z rukou tajné služby. Potom toho samého nechat adoptovat a vyrobit z něj rychle aristokrata. A to vše během jediného půldne.

• 5.4.2009  17:39

Už přítomnost Toma Waitse je ve filmu velmi příjemná. Stallone je v roli obyčejného kluka, který se chce prosadit, dostatečně přesvědčivý, takový správně buranský. Možná i více než v pozdějším Rockym, tam už je více hercem.

• 2.4.2009  23:23

Od těch dvou jsem dostal přesně to, co jsem dostat chtěl. Hromadu absurdních bitek, exotiku, kupu srandy a vítězství dobra nad zlem.

• 2.4.2009  15:48

Běžný, ničím nepřekvapující, válečný film.