Každému, co mu patří... (1967)

Svět jako začarovaný kruh, ve kterém není jasno, kdo je zločinec a kdo vážený občan. Všichni totiž hrají stejnou spikleneckou hru a kdo nechce přijmout jejich pravidla, musí z kola ven. Itálie se s problémem zločinnosti, korupce a naprosto nekompretentních politiků, kteří pracují ve službách zločineckých organizací, potýká dodnes. Začarovaný kruh, zpodobněný v tomto filmu je prostě jen odrazem dnešní skutečnosti. A to i navzdory čtyřiceti letům od vzniku filmu. 90% hvězdiček

Likvidátor (1996)

Mnoho scén jako z Terminátora a vůbec naprosto neoriginální scénář. 56% hvězdiček

Chalupa na horách Kavčích (1989) (pořad) odpad!

Tak tenhle pořad je ale síla. Trapné příhody, které tu tehdejší celebrity vyprávějí, nejsou vůbec zábavné. A největší šok jsem prožil při prezentaci sčerstvovače na rohlíky. 8% hvězdiček dávám za některé písničky.

Rabín Jákob (1973)

Dobrá komedie, která ani chvíli nenudí. Škoda jen toho dabingu od Krampola. Musel jsem si na něj skoro hodinu zvykat a stejně se mi nelíbil. Když odhlédnu od dabingu, dávám 75% hvězdiček.

Přemluv bábu (2010)

Je to docela vtipné, jenomže úplně ulítné a to ne správně ulítné. Zelenka asi zcvoknul. A ty Issové kalhoty, tak to je teprv síla! Tahle už snad roční předvolební kampaňodoba je síla!

Hra s nevěrou (2005)

Tuctový thriller hodnoty 60% hvězdiček.

Deník nymfomanky (2008)

Tento film je buďto pro přitroublé feministky, přitroublé puberťačky, vykulené puberťáky nebo na nic. Ale těch 45% hvězdiček si zaslouží alespoň za dobré herecké výkony.

Il sasso in bocca (1970)

Giuseppe Ferrara se nezapře. Prakticky všechny jeho snímky jsou velmi silně politicky angažované a jejich témata jsou vždy spojena s vážnými společenskými problémy. Tedy hlavně těmi v Itálii. Snímek Sasso in bocca se zabývá fenoménem mafie, organizovaného zločinu a politiky. Film není žádnou kriminálkou nebo thrillerem, ale naprosto bravurní dramatickou sondou do beznadějného světa ovládaného zločinci a politiky. 81% hvězdiček

Nesvatbovi (2005)

Nebýt nesympatického Vince Vaughna, tak dám o hvězdičku více. Jinak jde o dobrou a místy velmi zábavnou komedii se sice konvenčním, ale stále dostatečně sympatickým Owenem Wilsonem v hlavní roli. 70% hvězdiček

Interview s upírem (1994)

Neil Jordan točí samé tak trochu úchylné filmy, kde se nebojí ukázat skrytou tvář lidského bytí. Nejinak je tomu i u snímku Interview s upírem, ve kterém je zpodobena lidská touha po krvi, smilstvu a absolutní svobodě v až absurdní rovině. 85% hvězdiček