Vdovy (2018)

Vesměs dobře natočený snímek, ale bohužel hned na začátku jsem jim neskočil na jednu zásadní věc, kterou pak ještě zase museli jak pro hlupáky vysvětlovat. Na Elizabeth radost pohledět.

Ad Astra (2019)

Mě se to teda líbilo víc než Interstellar. Bylo to mnohem věrohodnější a Piťák nezklamal. ... GA Cinema DA

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Já myslím, že se jim to zase povedlo. Vtipná hezká pohádka s bandou nových přátel a pěkným poselstvím na konci.

Moon (2009)

Sam Rockwell je perfektní herec a tohle zvládl na výbornou. Horší je to s příběhem nebo samotnou myšlenkou. Ano ta úplně nejhlavnější je pecka, ale jak se strom začne rozplétat, tak zjistíte, že nedomysleli spoustu věcí. Tou nehlavnější je to, že pokud by tato základna byla jediným zdrojem energie pro zemi, tak by ji určitě neobhospodařoval jediný člověk. ... Ne vždy se podaří sci-fi s perfektní promyšlenou zápletkou.

Ticho před bouří (2019)

Do první půlky mi přišlo, že by šla atmosféra krájet a mělo to rozběhnuto na velmi kvalitní thriller. Herci mě nadchli a oba mám moc rád. Jak se ale blížil konec, tak to vybruslilo s pro mě docela blízkým tématem, ale podle mě zápletkou úplně na hovno. Strašně to tím ztratilo šmrnc. Btw. ten obsah tu zas psal nějaký naprostý kr*tén.

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Já nevím. On to byl asi dost dobrý film o nějakém brutálním podvodu americké vlády na svůj lid. Pravda, že se mi moc nechtělo přemýšlet, ale začátek byl podle mě dost zmateční. A taky mě to jako Čecha tolik nešokovalo. Natočeno dobře, ale opravdu mě bavilo jen zhruba posledních 30 minut a stejně si myslím, že to nakonec nemělo takový vliv na média, nebo novinařinu jako takovou, jak se snaží tento film prezentovat.

Šestý smysl (1999)

Perfektní duchařský thriller. Nevím jestli jsem to někde nevědomky zaslechl, ale podle mě hlavní myšlenka byla až moc jasně zhruba v prvních 45 minutách vyzrazena. I tak na konci šel mráz po zádech.

Přes prsty (2019)

Ano, zhruba 2 roky české komedie skutečně nestály za to. Ale teď tak poslední rok se daří a tahle sebranka mě skutečně bavila. Povedené originální vtipy a dalo se i na co koukat. ... GA Cinema

Mrtvý muž (1995)

Příběh ok, ale vůbec mě neupoutal, nenapínal nebo prostě nedokázal udržet na pozoru. Ano, usnul jsem u toho. A to u filmu s 84% nějak neočekávám. Jime, není jedno jakou si vemeš košili, tahle byla špatná.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Já tam vidím standardního Tarantina a proto nehodlám slevovat z hodnocení. Čekal jsem trochu více násilí a tak trochu jiný konec a když se objevil název filmu, tak jsem nevěřil, že je konec. Ale to jsme tak měli všichni,ne? A jako ta co mu ho chtěla vykouřit... neskutečná. ... Premiere Cinemas Olomouc 4K