• Pohádka

Ultimátum - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Díky za možnost pustit si originální zvuk, bylo to hned jiné kafe! Dílu kraluje Milan Bahul. Vcelku se mi to líbilo, jen děj snad mohl být trochu koncentrovanější.

Duch - Mrtvá voda (2022) (epizoda)

V porovnání s jinými nekoukatelnými rádoby krimi seriály z CZ produkce je to místy i dost vtipné a snaží se to o originalitu. Doufám, že v následujících dílech nastavená laťka nespadne.

Stíny v mlze - Tanečnice (2022) (epizoda)

Pokud si všímám, že Malá má pokaždé trochu jiné lokny, že jedna postava je v jedné scéně bosá a na jejím konci obutá a že mě víc než vyšetřování vraždy „holky na zabití“ baví sledovat zajímavé lokace (podobně jako si Kakho-oto všímá titulů v knihovně Malé :) , asi tu něco není v pořádku. Nejslabším článkem je podle mě scénář, tam se tedy dala odvést mnohem kvalitnější práce. Místy je to až nechtěně komické. Sorry jako. Nicméně budu sledovat dál a věřit ve zlepšení.

Anny (2020)

Zaujalo mě to, oceňuji přiměřenou stopáž, ale dalo se z toho "vytěžit", jak se módně říká, o něco víc.

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Scénář mě nezaujal, Ostrava a hlavní dva vyšetřovatelé ano. Nechápu, proč některé scény a dialogy působily tak prkenně, občas dokonce připomínaly Modravu.

Ochránce - Vražda vychovatelky (2021) (epizoda)

Určité momenty mi tam přišly až moc černobílé a pár dialogů hodně šustilo papírem, ale jinak spokojenost.

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Zkusím ještě jeden díl a asi skončím. Unavené tempo, nevtipné vtipy. Herci dělají, co můžou, ale na mě to zkrátka nezabírá.

Svět podle Muchy (2020)

Zklamalo mě to, bylo to roztěkané, záběry ze současnosti mi přišly navíc, vadilo mi, když obraz pasivně ilustroval to, o čem se mluví. Je vidět, že si s tím hodně pohráli, ale výsledek měl být lepší. Výhrady mám i k použití hudby, respektive jejímu výběru.

Zakleté pírko (2019)

Ne, tohle opravdu ne. Podepisuju tvrzení, že „je tu všechno špatně“. Iritoval mě nepochopitelně šroubovaný jazyk na začátku, nepřirozený platinový přeliv věčně hopsající Aninky, postsynchrony, ale hlavně totální nedostatek nápadů (tohle všechno jsme už u Zdendy viděli v x variacích), roztahanost a křečovitý humor. Tohle že má zaujmout děti?

Boží mlýny (2021) (seriál)

Seriál, který nesplnil, co sliboval. Po povedeném rozjezdu mu spadl řetěz, nemluvě o všech nelogičnostech, které vadí i v tomto žánru.