• Pohádka

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

vím,že jsem kdysi na první sérii koukala,ale nemůžu za to,že už tehdy mi z těch překombinovaných příběhů a vztahů lezl mráz po zádech...a což teprve,když se na scéně objevila hospodyně Ema se psím pohledem - uaaaa...na žádnou další sérii jsem neměla ani odvahu,ani chuť

Krásný ztráty (2000) (pořad)

kdysi jsem neměla ráda ani Michala Prokopa,(který moderuje celkem nevtíravě),ani jeho zpěv,časem jsem názor změnila - proto tři až čtyři,jak kdy...

Antonyho šance (1986)

přes zdánlivý "hepyjend" mě celou dobu u tv obcházel nevyslovitelný pocit - mix beznaděje,šedi,plochých,povrchních citů,fujtajbl prostředí....paradoxně Antonym nesnášený bývalý tchán mi přišel nejvíc plný lásky a porozumění

Baba na zabití (2003)

blbost,přes veškerou snahu o černý humor

Modrá lucerna (2010) (TV film)

inspirace v Křesadle od Andersena?ale docela fajn...nevím proč,ten duch z lampy mi něčím připomněl O. W. Granta z Interstae 60 (vizáží tedy ne):-)

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (2013) (pořad)

nachomýtla jsem se u toho jen náhodou a na rozdíl od jiných "Zdeňků" jsem dokoukala ...i když to je zřejmě ve scénáři,uznalost za to,s jakou pokorou jindy sám buzerující šéf vzal výtky od mistra sushi...navíc sošná Čvančarová,prostě to šlo (nebýt těch pitomostí kolem,jako obecenstvo,které vypadalo chvílema spíš jako zvědavé srocení u bouračky a nebo pro mě naprosto zbytečné náhledy k rádobyvtipným chlapům či dvěma žlutým kikinám):-)

O podezíravém králi (1989) (TV film)

no, to se mi líbilo,pominu-li pár maličkostí jako některé mně nelibé herce...tak trochu příběh jako do Tří mušketýrů (jejich znalci a milovníci prominou,oni mi splývají s jinými postavami z dob králů) :-)

Fany (1995)

sama jsem se divila,že jsem si to dobrovolně pustila,když nemusím herečku hlavní postavy....ale dalo se na to koukat tím spíš,že asi dvě podobné Fany jsem v životě potkala

Strašáci (1971)

mně se moc líbil ten dům,škoda vymlácených oken...jinak mi to chvílema připadalo jako inspirace hrubšího zrna pro tvůrce filmu Sám doma...ovšem ten konec! - samotnou v domě plných mrtvol by mě nikdo neudržel ani náhodou

Znovu 17 (2009)

před filmem mi jméno Zac nějak nic neříkalo,podle toho lze vydedukovat,že puberta už mě nejspíš minula,ale nebyl mi nepříjemný...a film?ani tak,ani tak,chvílema vtipné momenty,chvílema trochu nic mi neříkající vaty...jo,filmy s návraty do minulosti můžu