Insidious: Červené dveře (2023)

Strašné zklamání.. Moc jsem Patrickovi věřil, že jeho režijní debut bude poněkud odvážnější a bude mít alespoň další smysl, než jen aby si Patrick zkusil jaké to je. Nelíbí se mi porušování vytvořených a nastavených pravidel, které se ve snímku objevují. Když se zamyslíme nad příběhem.. Když by tento film nevznikl, tak by se vůbec nic nestalo, stanovená zápletka je jednoduchá, o ničem. Tento díl nepřináší nic nového, hodil by se možná jako díl do seriálu o 20 minutách.. Mrzí mě to.. Jednu hvězdu dávám za to, že se ve filmu objevili všechny postavy z původních dvou snímků.

Nene (2022)

67% a já se ptám ZA CO? Tohle byla opravdu ztráta času až mě to uráží. SPOILER (asi): Víc mě zajímalo proč mrdlo tý opici, než to hovno co poletovalo vzduchem. Konec Spoileru: takový hovno nudný, táhlý dlouho znovu neuvidíte.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Gor jedna z nejlepších postav co Marvel představil 4 hvězdy. Thor v tomhle filmu slabý, každý jeho moment ve filmu zabitý nějakou srajdou 1 hvězda. Miss Thor byla to samé 1 hvězda. Děti byly strašná věc v tomhle filmu odpad! Zeus řekl jednu pravdu a pak úhrn sraček odpad! Suma sumárum za mě skvělá postava vložena do filmu kam se hodil nějaký no name záporák z Guardians 1. A jen kvuli Baelovi a hezké hudbě v závěrečných titulkách ( a to myslím až ty druhé, né tu fontovou slátaninu) tohle moc kladně hodnotit nejde. Když uz Wajtytytytty udělá hezký moment je okamžitě dobitej hovnem.

Král šamanů (2021) (seriál)

4 hvězdy spíše z nostalige.. Byl jsem v očekávání, když dokončili mangu -> jak moc se ve verzi z roku 2001 odchýlili a za mě tedy musím řict, že starší verze lepší. Ačkoli tato rozšiřuje lore seriálu, tak příběhově měla starší verze lepší spád. Tady často seriál působil jakoby neměl z ničeho nic moc času a vše se muselo urychlit a ten závěr byl teda zklamáním. Človek by řekl, že když finance na Anime obstará Netflix, tak nic takového nehrozí. Nevím, nevidim jim do produkce, ale kdyby udělali pouhý remaster, udělali by ve finále lépe.

Batman (2022)

Dal bych 4,5 kdyby šlo