Voda pro slony (2011)

Prvni pulka skvela, Robert se s ni popasoval vyborne, pak prisla bohuzel faze bezduse splacanych scen a nulove romantiky mezi nim a Reese. Zachranuje to vsak velke finale, ktere prekvapilo, ackoli jsem cekala tragictejsi konec (kterym navnadili v uvodu). V podstate je to na tri, ale ctvrta hvezda je za slonici Rosie, ktera rozumi jen polsky (a ta polstina me tam fakt bavila!).

Můj báječný rozvod (2008) (divadelní záznam)

Vynikajici Eliska Balzerova, ktera sama zvladla prehrsle postav a kostymu bez jedineho zavahani, klobouk dolu!

V měsíčním svitu (1991)

Mladounka Reese Witherspoon (uz tenkrat hrala vyborne a zastinila vsechny ostatni) a krasny Jason London v pribehu s uspechanym a prekvapivym koncem, ktery vam uvizne, ackoli neni nijak originalni.

Rozum a cit (1995)

"Vzdy jen odevzdanost a smireni se situaci, vzdy jen obezretost, cest a povinnost. Kde je srdce?" To je motto celeho filmu. A mozna proto me to neoslovilo tolik jako Pycha a predsudek. Chybi mi tam nejake emoce, nejake napeti, nejake ciny. Tedy az na poslednich dvacet minut, ktere mnou trochu pohnuly. Muzske osazenstvo bylo vyborme (zvlast Alan Rickman a Hugh Laurie), ale to zenske mi nejak nesedlo (vcetne vedlejsich postav, ktere mi byly snad jeste vic nesympaticke nez ty hlavni). Ovsem dobove prostredi skvele.

Pýcha a předsudek (2005)

Krasny pribeh o tom, ze ne vzdycky se ma dat na prvni dojem a kazdy neni takovy, jak se zda. Je to film plny uklon, etikety, starosti o dobrou povest a vhodne provdani, ale taky romantiky, intrik a napeti (protoze jsem predlohu necetla, byla jsem zvedava, jak to dopadne). A Keira je naprosto okouzlujici.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Moje oblibena soutez. Samozrejme jen dily s Vladimirem Cechem, ackoli Martin Preiss se dal nakonec taky prezit. Zadne zbytecne pozlatko, jen otazecky, u kterych clovek zjisit, ze nic nevi... a leccos se priuci, tak to ma byt :).

Vysoká hra (2011) (pořad)

Az na priserne vedeni Petra Sisky prijemna soutez. Po Milionari se mi docela styska a tohle je vcelku dustojna nahrada se zajimavymi pravidly. Nekteri soutezici jsou sice tupi (neumet rozdelit castku na pet stejnych dilu je vrchol), ale nektere otazky jsou opravdu tezke. Perfektni byl dil se znamymi osobnostmi. Za ten samotny bych dala ctyri hvezdy, protoze syn Votky Kotka z prvniho manzelstvi nemel chybu!

Klikař Charlie (2007)

Kdyz je clovek nemocny a musi lezet v posteli, vezme zavdek kazdym filmem, ale tohle mi vazne pritizilo! Jeste ted mi beha mraz po zadech pri vzpomince na kopulace s nekterymi "slony", brrr.

Bláznivá runway (1999)

Priserny dej a priserne herecke vykony. Nenechte se nalakat na zvucna jmena nebo zdanlive zajimave prostredi leteckeho dispecinku, neb zplacete na vejdelkem.

Prachy dělaj člověka (2006)

Prijit o takove prachy takovym zpusobem, na to musi byt vazne talent. Nudaaaaa a Visnerova na odstrel. Ovsem skvela Synkova.