Zkažená úča (2011)

Celkem prima film. Diazka a Segel vyborni. Skoda, ze si tvurci neodpustili zachodovou scenu a vulgarni gesto na konci. Nijak zvlast se nezasmejete (ovsem uceni formou vybijene nemelo chybu), na vicero shlednuti to taky neni, ale jako oddychovka idealni.

Román pro muže (2010)

Tohle se vazne tvari jako komedie?? Nezasmala jsem se ani jednou! Spis je to k placi, jak je to spatne. Samotne tema umirajiciho sourozence, ktereho vyvezou na posledni vylet, je depresivni. Pak si pridejte samolibeho papalase, podvadenou zenskou, co neumi rikat ne, a hloupouckou slapku k tomu a mate celou hodinu a pul trapnosti a nudy na taliri. Chtela jsem dat jednu, ale nakonec pridavam druhou za Donutila, na ktereho se prece jen krasne kouka i v takhle debilnim filmu.

Habermannův mlýn (2010)

Psychicky jsem se pripravovala na drsne vyobrazeni tehdejsich udalosti se vsim vsudy... a ono to az tak drsne nebylo. Vlastne to se mnou emocionalne ani trochu nepohnulo. Je to zvlastni, protoze me tahle tematika vetsinou uplne rozlozi (a proto se ji dost vyhybam). Nevim, jestli to bylo neprilis dobre sestrihanym vyvojem udalosti nebo unylymi nemeckymi herci (krome Sturmbannfuhrera, kteryzto me zaujal vic nez cely Habermann), ale prislo mi to celkove strasne povrchni. Navic ten straslive odflaknuty dabing! To bych se na Nemce radsi koukala celou dobu v originale (beztak bylo to stridani cestiny a nemciny nelogicke). Ale musim pochvalit kameru a hudbu... a samozrejme vynikajici ceske herce v cele s Karlem Rodenem a Janem Hrusinskym (ten vazne pobavil).

Nevinnost (2011)

Na nase pomery dosti netradicni film. A v tom je jeho sila. Zvlastnim zpusobem vypraveny pribeh zvlastnich postav, skveli herci - krome Geislerove, Vetcheho i mladicka Anna Linhartova, ktera (prestoze je dcerou Asterky) ma uzasny talent a casem by z ni mohla byt i druha Geislerova. Pribeh se nejprve opravdu tvari nevinne, ale konec nevinnosti prijde mnohem driv nez se zaverecnymi titulky. Ackoli neco malo tusite, stejne vas pointa prekvapi. Na tohle se s chuti podivam vickrat.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Alexis Bledelova dabovana Luckou Vondrackovou?? Kde to jsme? Thralo mi to usi a s laskou jsem vzpominala na Klaru Jandovou... ale jinak docela dobry. Sympaticka ctyrka kamaradek (skvele vybrane herecky), ktere prozivaji ruzne strasti i slasti a to, co je drzi pohromade, rozhodne nejsou jen kalhoty. Uslysite tam i par dobrych pisnicek. A co vic, ma to slusny druhy dil v podobnem duchu :).

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Tady nekdo nepochopil, ze Wipeout je o vtipnych padech a jeste vtipnejsich komentarich... tady nenajdete ani jedno! Trapnost nad trapnost! Jedna hvezda je za odvahu Bary a Ondry, ze do toho sli :).

Nesmrtelní (2010) (seriál)

Videla jsem jen dily Fejs a Miluje nemiluje a tak nevkusne przneni del nasich velikanu jsem uz dlouho nezazila! Ti se musi v hrobech obracet... doufam, ze ostatni dily jsou lepsi, jinak at se Slovaci poradne stydi!

Ten kluk (2007)

Nic prekvapiveho, vcetne konce. Navic mi Garfield svym pritroublym vyrazem s vecne otevrenou pusou lezl trochu na nervy. Ale mam rada britsky rukopis, takze za tri.

Princ a pruďas (2011)

Sice obcas vtipne, ale prevazne oplzle, nechutne a nevkusne. Co tam dela Franco a Portmanova, nechapu.

Melancholie (2011)

Na tohle jsem sla malinko pod natlakem, protoze to proste neni muj salek caje, ale nakonec jsem to prezila a nedam nejnizsi hodnoceni, jak jsem se predem obavala. Uplny zacatek je sice naprosta katastrofa, jen priserne hlasita hudba a kycovite obrazy, ale prvni cast filmu pak prijemne prekvapila atmosferou, uzasnou Kirsten Dunstovou a vtipnym Kieferem Sutherlandem. Bohuzel druha cast to cele zase pohrbila. Misto "povestne gradace a zvratu" mi to prislo smesne, trapne a nudne. Navic mi k sobe ty dva pribehy ani trochu nesly, ackoli se odehravaji na stejnem miste a se stejnymi herci, je kazdy uplne z jine planety.