Světla pasáže (2007) (seriál) odpad!

Už ta znělka, kterou zpívá falešně nějakej rádoby zpěvák mě odrazuje od toho, abych viděl minutu tohoto blivajze.

Odpadlík (1992) (seriál) odpad!

Kamera: James R. Bagdonas, Ken gibb a Jeffrey C. Mygatt .....žádná vyloženě krásná baba, takže rovnou odpad

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

o co se kua snaží? Chápu, že náklady se dají snížit tím, že řeknou, že to je autentické, ale zase to není tak špatně špatné, aby to vypadalo autentické... bravo!

Kameňák 3 (2005) odpad!

chtěl jsem dát jedničku za dollynu, ale stejně je má umělý...

Kameňák 2 (2004) odpad!

než přišel kamenák tři, tak jsem si myslel, ze to je nejhorsi film, co jsem kdy videl. s bohem pane "režisére"

Kameňák (2003) odpad!

skvělý příklad, jak zneftipnit výborné vtipy. Víš, Zdenku, jak mě štve, když říkám někde vtip a lidi mi říkají - to bylo v Kameňáku? Ne, tohle sis mohl odpustit:)

Místo v životě (2006) (seriál) odpad!

Tahle s prominutím sračka má tak vysoké hodnocení? to si snad děláte legraci! Děs běs hnus bída, to bych aji já natočil líp s mobilem! No fuj!

Letiště (2006) (seriál) odpad!

No fuj, co to prima vymýšlí? KDyž opomenu, že je to klasicky o naprostém ničem, tak chci hlavně zkritizovat příšerný zvuk, který se dostává bohužel i do upoutávek.

Brněnská baraka (2007)

Kamera: Ondrej A. Pecenka.... hodnotit sve vlastni dilko? To by byla posetilost. Tento film je mym zakladnim kamenem me kariery, pred timto snimkem to byly jen prapodivne pokusy, pri nataceni jsem ziskal mnoho zkusenosti jak pri praci ve meste, tak pri strihu a tak dale. Achje, to byly proste casy, kdy jsem vzal kameru, stativ a jel neco smolit do Brna za hudby Mikea Oldfielda:-)