Gangs of London (2020) (seriál)

Nejbrutálnější televizní gangsterka historie - a není to přitom brutalita samoúčelná! Skvělý příběh, postavy, a neskutečně vymazlená choreografie bitek.

October Faction (2020) (seriál)

Definitivně jeden z nejhorších seriálů Netflixu, který je fascinujícím způsobem horší víc a víc s každou episodou.

Drsný spasitel (2019)

Začnu tím nejlepším - všechny animované části, které provází komentářem Mejzlík (kromě úvodu jich několik posouvá děj i uprostřed), jsou naprosto perfektní, a dovedu si představit, že bych se radostně díval na animovaný celovečerák, co by byl udělaný takhle komplet. Na poměry fan filmu jsou nadprůměrné i v podstatě veškeré technické aspekty, možná kromě zvuku. Nikdy bych třeba nečekal, že amatérská produkce půjde do souboje s několika zmutovanými škorpiony, či co to bylo, a vůbec to nebude vypadat trapně! Za to fakt tleskám. Kde to jako ale dost skřípe je obsazení. Chápu, že profi herci nejsou zadarmo, ale určitě by se i za tu cenu našel fanda, co má alespoň nějaký ochotnický talent? Nevím přesně, kolik z těch mluvících rolí pobral kompars z Junktownu, ale líbil se mi asi jen šerif a upírka. Jako o parník nejlepší herec tam působí ten důstojník, co má nepochopitelně jen dva štěky. Hodně postav (všechny ženské) má divně pisklavé, tiché, až skoro dětské hlasy, takže když promluví, lidi v sále se smáli, a nejsem si jistej, jestli to byl záměr. Ani jsme se v kině neshodli, jestli to jsou jejich reálné hlasy, nebo nějaký divný dabing? Každopádně dobrý celkový dojem z filmu mi to nezkazilo, jen mi prostě přišlo líto, že to mohlo být ještě lepší. Doufám v pokračování! :-)

See - Čerstvá krev (2019) (epizoda)

Celý svět seriálu je naprosto nepromyšlený shit, a drtivá většina věcí, které tam slepci dělají, buď nedává smysl, nebo je nemožná. Nicméně je to tak hrozně blbé, že už to sklouzlo do toho, že je zábavné se na to dívat, a hledat další nesmysly. Plus když v každé episodě bude Aquaman dělat nějaký slepecký kungfu, jako v téhle, tak jen dobře! :-)

Nad ránem (2019) (seriál)

Zábavná postapo teenage dramedy. Především první polovina je naprosto excelentní, spousta povedenejch vtípků a nejrůznějších pěkných vtípků na úkor televizních formátů. Pak se to trošku jako příběhově dosere, a především osmá episoda mi přišla jako že někdo prohrál sázku se svojí holkou, a nechal ji natočit celou epku samotnou. Ale každopádně celkově další slušný Netflix zápich.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Soukup je regulérně psychicky nemocnej člověk. Protože jen úplnej blázen si může myslet, že tohle je sitcom. Drtivá většina je Soukupův blábolivý monolog, jako z ostatních pořadů, naprosto není poznat mezi Soukupem - hercem a Soukupem v jiných rolích. Čekal jsem nějaký hodně trapný vtipy, ale on se o ně ani nepokouší?! WTF.

Fantastická výchova (2019) (seriál)

Tak tohle Netflixu moc nevyšlo. Kromě toho, že to je dějově naprosto generické a nenápadité, je v hlavní roli maximálně otravný malý spratek, kterého sledovat na obrazovce je vyslovené utrpení.

Osm dní (2019) (seriál)

Docela působivé, ale scénář hrozně pitomý. Škoda, většina těch nejkřiklavějších oslích můstků tam být vůbec nemusela.

Uzdravení (2019) (seriál)

První episody mají slušnou atmosféru, ale bohužel se to nikam neposune... :-(