• Pohádka

Když strach přichází (2010) (TV film)

Kriminálka z jiné planety. Kdyby z toho udělali stodílnou telenovelu, asi by to bylo zajímavější.:))

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Seriál, který není zbytečně natahovaný, s jasným zakončením a břitkým humorem, se musí ocenit nejvyšší známkou. Showtime opět ukazuje kvalitu!

Navždy (1989)

Po závěrečné scéně jsem měl chuť ještě jednu hvězdu ubrat.:(

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po prvních dvou dílech zavládlo absolutní nadšení... To bohužel definitivně opadlo po 8. díle 8. řady.:((( Hodnocení kvůli tomu snižovat nebudu, protože minimálně úvodní (krátká) série je skvostná a pár dalších poté jsem si taky náramně užil, tak ať se každý podívá na tolik dílů, kolik vydrží.;) Nejsmutnější bylo, když se mi zhruba od 7. série začal víc líbit spin-off Fear the Walking Dead, což byla jasná známka toho, že je nejvyšší čas ukončit sledování.

Nedotknutelní (2011)

Pro tenhle film je 5 hvězd zatraceně málo! I přes vážné a smutné téma vryje člověku úsměv do tváře a to ne ledajaký. Očekával jsem slzy, ale místo nich se dostavoval jen smích. V opeře přímo huronský.;)

Pokojný bojovník (2006)

Dokonale úsporný film po všech stránkách, přitom strhující a naplněný zajímavým obsahem. Filmy se sportovní tématikou miluji a tenhle je svou atmosférou opravdu výjimečný.

Invaze (2005) (seriál)

Ze 4 hvězd to postupně kleslo na 2.:((( "Děsivá" telenovela naroubovaná na sci-fi základ. Vůbec se nedivím, že to po 22 dílech stopli. Ke konci už se vytratilo jakékoliv tajemství, napětí apod., zbyly jen neskutečně otravné rodinné rozepře a nějaké ty mrtvoly.

Rozbouřená řeka (1998) (TV film)

Katastrofické filmy, při kterých se člověk směje, přestože v nich nejsou žádné vtipy (popř. dobré hlášky), by se měly zakázat.:)

Obří sopka (2011) (TV film)

Dávám 1 hvězdu za vtipné posílání dat skrze časoprostor. :P Celkově to bylo utrpení dokoukat...