Andor (2022) (seriál)

Je to SW, ale aj špionážno dystopický thriller s dobrými hereckými výkonmi a dialógmi. Atmosféra je občas skľučujúca. Trochu sklamal koniec prvej série. S tým ako napriek vojnovému stavu, všetky postavy prežili a hlavná postava sa zo všetkého dostane.

Konference (2022)

Nemecké spracovanie najhoršej časti dejín ľudstva.

Black Adam (2022)

Sme stále tam kde sme boli antihrdina sa stane hrdinom a ostane antihrdinom aby mohol robiť veci čo nemôže hrdina (viď Batman Dark Knight). Charizma tam je v postave Brosnana ale inka nič nového pod slnkom. Hudba slabá ako aj antagonista. Komornejšie ako Marvelovky.

Willow (2022) (seriál)

Niečo mi tam stále vadilo a to tu je už od lovkýň duchýň zlé scénare. Naviac sa to odzrkadlilo na hlavných postavách a v scéne drevorubač/kami v lese sú ženy s mužskými menami - veľmi čudná scéna, hlúpe mužské postavy, stále humorná postava Thraxus Boorman herca Amar Chadha-Patel, prehnaná CGI a zle zvolená popíková hudbou. Dostavilo sa aj občasné nudenie za prehnanou stopážou. Umiestnenie do stredoveku (hrady a.i.) odzrkadlené v dialógoch. Jedna hviezda z nostalgie za v úzadí pôsobiaceho Willowa.

No Game, No Life (2014) (seriál)

Trochu náročné pre toho kto nehrá hry ako šach, black jack nakoľko tu ide hlavne o taktizovanie a videnie veľa ťahov do predu. Taktiež sa jedná o ecchi anime.

Food Luck (2020)

Opäť film o jedle a japonskom prístupe k nemu. Tento raz yakiniku - grilovaný hovädzí jazyk. Mladý recenzent vyrastajúci s matkou vlastniacu reštauráciu píše recenzie na toto jedlo.

Tonbi (2022)

Autoritatívny otec z robotníckej vrstvy a jeho syn hľadajú cestu k sebe.