Sedm statečných (2016)

Pohoda. Docela pěkná kombojka. I když je příběh úplně jiný, nemyslím si, že by to původním Sedmi statečným udělalo špatné jméno. Dalo se.

Gangster Ka: Afričan (2015)

Dalo se. Jako u předchozího. Ale už to trochu víc drhlo. Dokoukáno jen ze setrvačnosti. Odřené tři..

3 sezóny v pekle (2009)

Po přečtení komentářů jsem čekal nic moc záležitost, kterou projedu na zrychlený režim. Ale ono to kupodivu zaujalo a hlavní hrdina fracek byl i celkem sympatický. To se pak koukalo příjemně. Pravda, musel jsem si třeba zvykat na nadabované postavy atd., ale po půlce filmu jsem to už neřešil a nechal film volně plynout. Ve zvědavosti, jak se příběh vyvine. Hudba též zaujala a film nevypadal televizně, jak české filmy často vypadají.

Suburra (2015)

Odřené 4. První půlhodina vyloženě nuda. Pak se ale soukolí naštěstí rozeběhlo a začalo to bavit. O zkorumpovaném systému, kdy politici pracují pro podsvětí a naopak. Gangy se přetahují o moc a peníze, za nitky v pozadí tahá zástupce klasické mafie....

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Série 01: Příjemné překvapení, docela dobře se na to kouká. Pravda, tu a tam se najdou nepovedené scény, které zaslouží rýpnutí, ale jinak to ušlo. Tedy až na poslední díl. Ten neušel skoro vůbec, akční scény byly vyloženě trapné :( Škoda, škoda.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Tři policejní ztroskotanci, každý odjinud, se nachomýtnou k vyšetřování vraždy. A během vyšetřování odhalí velice zajímavé záležitosti. Korupce prokvétá i na nejvyšší místa. Série 02 není tak atmosférická jako S01, ale také vtáhne. Jen škoda posledního dílu. Hrdinové se najednou začnou chovat úplně jinak než doposud. Věci jim najednou přestanou vycházet. Dříve se dostali z mnohem horších situací a teď to najednou drhne. Njn., tvůrci chtěli určitý konec, tak se to muselo přizpůsobit. Též to bylo najednou více "dojímavé" a tak. Poslední díl se prostě nepovedl.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Zatím jsem viděl první tři díly a vypadá to zajímavě. Nečekal bych, že McConaughey bude hrát nihilistickýho intoušskýho psychouše:) ... / Tak dokoukáno. Poslední díly, ty z přítomnosti, se mi kupodivu líbily míň, než pátrání v devadesátých letech, kdy byli chlapci ještě mladý. A kecy na úplnej konec jsou možná zbytečně natahovaný. Takže kvůli těm posledním dílům ty 4 hvězdičky trochu kolísají. Konec má být přece nej a né slabší.

Poslední vlak (2006)

120 minut je dlouhé. Ano, jsou tam hodně silné scény, ale bohužel i tak je to místy prostě... ééé... nudné? Asi jsem viděl už moc filmů na toto téma. A dávat vyšší počet hvězdiček jen z úcty?

Kniha džunglí (2016)

Tomu říkám povedená pohádka. Na tu by měly děti koukat. A dospělí klíďo taky. Moc hezky udělané. Ani dítě v hlavní roli mi nevadilo - většinou to bývá ňuňuňu a kýčovité, ale tady byl klučina úplně v poho.