Kid (2010)

Dobré, ale ten zlom na konci je takový podezřele rychlý. BUM, Kevin se náhle zachová úplně jinak a je všechno vyřešeno. Divné.

Mládí (2015)

Chlapíci za vodou, kteří mají to nejdůležitější už dávno za sebou, tráví svůj čas v hotelu nejen pro celebrity. A ohlíží se za svým životem, rozjímají, hodnotí, vzpomínají. Film vybízející k zamýšlení se. Anebo jen ke klidnému pozorování. Zajímavá atmosféra. A hudba též.

Přežít! (2008) (seriál)

První série 4 hvězdy, druhá už jen tři. Protože to začalo být takové divné. Jako kdyby to jelo jen ze setrvačnosti. Postavy se zasekly, nebyl v nich žádný vývoj. Chovali se všichni stejným způsobem - jeden vždy mírově, druhý vždy silou, třetí vždy uteče, čtvrtý vždy počká . . . Ale jinak celkem pěkné post-apo.

Nula od nuly pojde (2006)

Pěkně postupující děj kdy nevíte, co bude následovat. A to já rád :) Pravda, ten konec byl už trochu moc, ale první půle byla fajn. Kdyby se to nezvrtlo, možná bych dal i 4 hvězdy.

Sedm statečných (2016)

Pohoda. Docela pěkná kombojka. I když je příběh úplně jiný, nemyslím si, že by to původním Sedmi statečným udělalo špatné jméno. Dalo se.

Gangster Ka: Afričan (2015)

Dalo se. Jako u předchozího. Ale už to trochu víc drhlo. Dokoukáno jen ze setrvačnosti. Odřené tři..

3 sezóny v pekle (2009)

Po přečtení komentářů jsem čekal nic moc záležitost, kterou projedu na zrychlený režim. Ale ono to kupodivu zaujalo a hlavní hrdina fracek byl i celkem sympatický. To se pak koukalo příjemně. Pravda, musel jsem si třeba zvykat na nadabované postavy atd., ale po půlce filmu jsem to už neřešil a nechal film volně plynout. Ve zvědavosti, jak se příběh vyvine. Hudba též zaujala a film nevypadal televizně, jak české filmy často vypadají.

Suburra (2015)

Odřené 4. První půlhodina vyloženě nuda. Pak se ale soukolí naštěstí rozeběhlo a začalo to bavit. O zkorumpovaném systému, kdy politici pracují pro podsvětí a naopak. Gangy se přetahují o moc a peníze, za nitky v pozadí tahá zástupce klasické mafie....

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Série 01: Příjemné překvapení, docela dobře se na to kouká. Pravda, tu a tam se najdou nepovedené scény, které zaslouží rýpnutí, ale jinak to ušlo. Tedy až na poslední díl. Ten neušel skoro vůbec, akční scény byly vyloženě trapné :( Škoda, škoda.