Horace and Pete (2016) (seriál)

Nezaujalo. Možná spíš pro amerického diváka.

Kosmo (2016) (seriál)

Příjemné překvápko. Vůbec jsem nevěděl o co jde a první díl hezky navnadil na pokračování. A ta neselhala. Tu a tam sice zaškobrtala, ale co se dá dělat. Hezká satira.

Panna a netvor (1978)

Správná atmosféra, psychologická záležitost. Jde vidět, že se ve filmu nemusí hodně mluvit a přesto jde vidět, co postavám běží hlavou. Škoda, že takový druh pohádek není standardem. Stokrát lepší než uječenej čertík "já jsem malej, ale šikovnej".

Příměří (1997)

Pěkné připomenutí hrozné historie. Co člověk člověku dokáže udělat. A dneska někteří hořekují, že se máme špatně. Pch.

Teorie tygra (2016)

Po titulcích jsem si řekl: "Hm, kravina. Asi je to dobře hodnocené kvůli návratu Bartošky." Nijak promyšlený film, kde se 60. letý týpek z ničeho nic vzepře manželce organizující jeho život. A to né tak, že by se rozvedl, nebo jí něco řekl (protože by to chudinka prý nevydržela), místo toho se začne chovat jako zapomínající blázen. A díky tomu si jezdí na kole do přírody a chodí na procházky a je strašně bezstarostný a volný. Stačí báglík na záda a jít. Práce žádná, kamarádi žádní, prostě je z něj z ničeho nic poustevník, který je strašně spokojený - pohádka hadr. Chtěl jsem dát původně tři hvězdy, ale sám nevím proč. Jelikož film už vidět znovu nechci, tak dvě budou asi více vystihující. Ztráta času.

Schmitke (2014)

Šlo to, ale od půlky to ztratilo dech. Líbilo se mi to tedy hlavně kvůli tomu, že jsem z Krušných hor ;)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Klasický akční bullshit made in USA. Černoušek s bělochem, ale i s Číňany a černým africkým diktátorem (na indiány se krapet zapomnělo), prostě všichni pospolu zachraňují svět. Akční scény přehnané, "haha" scény klišoidní. Pro jedenáctileté publikum asi dobré, pro ostatní nuda.

Uvězněni v čase (2007)

hlavní hrdina se chová divně. kouká dalekohledem namísto vlastníma očima, takže toho moc nezpozoruje. nelogicky jde do úplně cizí budovy. když má pospíchat, tak jen jde. u cizího týpka na jeho pokyn jen tak vleze do zavírající se nádrže atd. a když zjistil, že si zacestoval časem, tak jeho kraviny teprve začaly. hodně hloupé chování. a to naštve.

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Nepříjemný film. Ze začátku hlavně vizuálně. Blízké záběry na žvýkající pusy, z nichž si postavy vytahují okousané nehty nebo skořápky od vajíček, byly vyloženě odpuzující. Za čas vám dojde, že se celý film bude jen čekat, co brutálního kdo provedl, když Tildu všichni nenávidí. A když se to odhalí, tak mi přijde dost blbé, že ji místo nenávisti spíše nelitovali. Tak by to bylo myslím realističtější. Je to ale film no. Každopádně fracek byl hodně nepříjemný psychopat a hodně by zasloužil.