Už jsme doma? (2007)

Rodinná komedie (pro USA rodinku). Zasmál jsem se asi 2x.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Povídky s neotřelými nápady. Co víc si přát? Jeden z nej seriálů.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Nuda. Jednička byla kupodivu lepší. Tam šlo alespoň o to seznámení se, poznávání se atd. Zde nešlo už o nic. Ani v hrátkách nepřitvrdili.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Nechápu význam. A už vidím, jak si kopa lidí myslí, že tak to u soudu opravdu chodí. Proč něco takového vůbec existuje?

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Viděl jsem 5 skečů a jen u jednoho jsem si mohl říct "ušlo to". Zbytek byl nudný až trapný. Působilo to amatérsky. Pak jsem to raději zapíchl.

2000 očima... : Poslední noc (1998)

V třicáté minutě jsem zjistil, že se vlastně nudím a chce se mi spát. A tak jsem to zabalil. Konce světa přitom já rád.

Velká šestka (2014)

Pěkné. Silné tři. Možná kdybych předtím neviděl film Raubíř Ralf, tak bych dal i 4. Jenže Ralf byl prostě lepší no. Zde mi trochu vadil ten japonský styl a i když to byl animák, tak mi tam neseděla jeho nereálnost.

Raubíř Ralf (2012)

Moc hezký animák. A to jsem to viděl v dabingu. Kdo ví, jaké by to bylo v originálu. Třeba dabing pohádkám svědčí... hmmm...

Dračí doupě (2000)

Kdyby se dala mutnout hudba, tak bych to asi i dal. Ale když totálně ničí atmosféru a ruší i dialogy, tak se to prostě nedá. Je mi to líto. Jinak to možná mohla být normální fantasy pohádka. To už se ale nedovím - po 20. minutách vypnuto.