Vy nám taky, šéfe! (2008)

Jednu hvězdičku za to že trefili černý bod. Reklamy jsou fakt hrozné a k ničemu. Jinak nic

Zelená míle (1999)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl myslím že překonal i foresta gumpa a vykoupeni z věznice schawschank

Forrest Gump (1994)

Tohle veledílo opravdu stálo za to a není nic co bych mohl vytknout

Protektor (2009)

To hodnocení se mi zdá trochu přehnané, kamera, hudba, herci bylo sice skvělé ale režie byla špatná. Myslel jsem že u filmu se lvem za nejlepší film se nebudu muset na nic ohlížet a jen si vychutnávat děj který byl celkem kostrbatý a nepohltil tak jako třeba u Pianisty. Toto je první film u kterého nesouhlasím s hodnocením většiny. Ovšem v česku pořád nadprůměr

9. rota (2005)

Nebylo to tak dobré jako Černý jestřáb sestřelen ale já dávám pět všem filmům u kterých jsem se nenudil a co stáli za to se na ně podívat

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

To snad ani není možné naučit se tolik textu ale Hrzanová to zvládla

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Hvězdě obsazené a taky dobře udělané. Kriminálky mě nikdy moc nebavily ale tahle mě chytla

Jak vycvičit draka (2010)

Animace, zvuky, hudba o to se není třeba starat. Originalita námětu byla a ději se snad dá vytknout jen to že se dal předpovídat. Dále je super že se vývojáři nesnaží všude rvát vtipy ale sem tam pár co vás rozesmějou. To vše dohromady dává jeden z nejlepších animáků poslední doby. 5

Pakárna (2006) (seriál) odpad!

Vezmou dobré dabéry udělají parádní animaci a to všechno zbytečně. Jako kdyby jste postavili obří pevné základy pro stavbu kadibudky

Souboj Titánů (1981)

Já jsem taky fanoušek Řecké mytologie a filmů o mí není moc a tenhle se docela povedl až na dialogy které jsou takové neúplné a diky nim vás to u obrazovek moc neudrží