Susedia (2006) (seriál)

Nenáročná zábava na odpoledne všedních i víkendových dní. Já se většinou dobře bavil, pohoršen jsem nebyl nikdy.  Sympatické postavy, sympatičtí herci. Zábava byla u natáčení a já se bavil doma. Prima by se mohla učit....

V letu (2024)

Vcelku milá zlodějský záležitost. K. Hart táhne celý film, sedí mu i tato role. Moc potěšila krásná Úrsula Corberó. Prima kamera, natočeno fakt dobře. Po technické stránce není moc co vytknout. Ale!!! Ničím, ale naprosto ničím to prostě nevyčnívá. Ale tolik, že to je fakt velmi brzy zapomenutelný film. A to se i stane.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Když je těch pár posledních zvířat nekompromisně zatlačeno na úkor příběhu, nezbyde, než se na něj zaměřit a ne no... není to to, co bych si od toho světa přál vidět na plátně. Ani mi nevadí, že Deppa střídá Mikkelsen, J. Law měl ale dostat coby Brumbál svoji trilogii a tam se Grindelwaldem řezat. Vizuál stále skvělý, ale už to prostě nejsou ta Zvířata.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Vesele si tak hodnotím další díly a až mě zamrazilo, že tady jsem nějak hvězdičkovat pozapomněl. Chyba. Tato neskutečná vizuální pecka brzo vzpomínající na svět Harryho Pottera se vyklubala z tak malé knížky, které ani není beletrií v neskutečně krásný a poutavý film. Za mě 100% - příběh, postavy, vizuál. Paráda!

Mladá dáma (2024)

Možná malinko naivní a dnes už ne tak originální scénář vyvažuje skvělé obsazení a parádní efekty. Prostředí, obličeje. Za mě velké překvapení, máloco bych vytknul, šlape parádně od začátku až do konce.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Absolutní TOP našich krimi všeho. Už teď se těším na další případy. Má to všechno. Skvělé herce, vynikající kameru a skvěle napsaný scénář.

Policie Hvar (2024) (seriál)

Upřímně mě překvapuje nízké hodnocení zdejších. Vždyť si tento pohodářský seriál vůbec na nic nehraje, dělá si srandu sám ze sebe a i já se skvěle bavil. Sympatické obsazení, plus parádní hudba i prostředí. Případy možná jednodušší, ale vývoj to vždy mělo a fakt to mezi těma dvěma fungovalo. Nadšení a milé.

Chlap na střídačku (2020)

Ze začátku pohodový spád, paní Chýlková ve své roli výborná. Po ale její první "prohře" to jakoby celé dostalo kopačku a dost kleslo. Závěr dost pobavil, je vidět, že si to pan Langmajer užíval. Blbost, ale pobavila.

Jak přežít svého muže (2023)

Prvních pár minut jsem si i říkal, že to bude koukatelný klasický dívčí průměr. Spletl jsem se. Byť je paní Bernášková krásná žena a film pár veselých momentů měl, jde o čistě nezajímavou a klišoidní zpověď nedoceněné jak herečky, tak i ženy. Jenže to bohužel nemá ani úroveň. Kniha se možná čte jinak, díky vynechám, ale film celý vychází jako hrozně naivní a až pitomá tragikomedie. Ale tragi jen pro diváky... mrzí. Pobavilo kameo našich předních hereček.

Vědma (2023) (seriál)

Asi mě to malinko mrzí. Držel jsem zuby nehty a nechtěl se nechat strhnout zdejším nízkým hodnocením... nešlo to. Začátek prima, na české fantasy poměry slušné efekty i prostředí. Prima herecké obsazení, ale jako celek ty prostě dopadá jako nějaký studentský film, kde je fakt snaha vidět, ale vše končí a docházejícím dechu, kdy poslední díl a epické finále stojí za totální hovno. Strašná škoda...