• Sportovní

Norbit (2007)

Od tohohle filmu jsem si teda sliboval víc. Vždycky jsem měl Eddieho Murphyho za výborného komika a myslím si že nemá zapotřebí se převlékat za tlustou ženskou, jejíž jméno je Razputia. Bohužel nic moc.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Jo, tohle je něco jiného.Už když jsem měl tento film v notebooku, tak jsem oddaloval jeho zhlédnutí (bylo to asi dobře).Co můžu dodat, blbost která nemá hlavu ani patu.Dvě hvězdičky jsou za Van Damma a za jeho směšného protivníka.Tenhle film je jeden z těch které si už vícekrát nepustím.

Cyborg (1989)

Bohužel u tohoto filmu jsem usínal.A když byl konečně konec, hluboce jsem si oddychl.Pana Van Damma mám moc rád, ale tenhle film vážně ne.

Terminátoři (2009)

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15%

Teror ve vlaku (2002)

Bohužel čekal jsem něco jako přepadení 2 se Segalem, ale nedočkal jsem se.Jeden z nejhorších Jean-Claudovo filmů 15%.

Černý orel (1988)

Bohužel stejný pocit, jako u Kyborga.I když možná, že ještě horší.Začátky jsou vždycky těžké a u tohoto snímku to není vyjímka.Bohužel.

Voják 2 (2009)

No....Už když jsem viděl Tada DiBiasiho, že má hrát roli, k terou v prvním díle ztvárnil nabušený John Cena, řekl jsem si že to nebude ono.A taky že ano.Celý film mi spíše přišel jako parodie na akční filmy.A terminátor v podání DiBiasiho.Kdy vedle něj vybouchne dynamit, poté ho zasypou balvany a on se po chvíli zvedne jako Arnie v podání T-101.Když film skončil vážně se mi ulevilo.

Parfém: Příběh vraha (2006) odpad!

Jeden z nejhorších filmů, který jsem ve svém životě viděl. Tento snímek by měli pouštět úchylům, kteří mají čichací nemoc a také lidem, kterým nevadí, že kvůli nějakému debilnímu parfému bylo zabito tolik lidí. Opravdu je tento snímek tak oblíbený? Ano, chápu, skvělá výprava, kostými, i herci, ale celý smysl tohoto filmu je  SPOILER!!!! že nějaký úchyl zabije několik žen aby z nich udělal parfém a potom se nechal roztrhat na kusy za živa nějakými primitivy? Jestli je tento snímek oblíbeným, tak je na tom naše společnost opravdu špatně.... P.S. škoda, že se nedá vymazat paměť na krátký úsek, věděl bych o přebytečných 141 minutách.

Měsíční past (1988)

Bruce Campbella mám rád a proto to radši nebudu hodnotit ;)