Počátek (2010)

Kdybych měl shrnout film při slednovaní a i po něm do jednoho slova tak bych jen řekl perfektní nebo geniální. Christopher Nolan opět dokazuje, že režírovat umí a všechny jeho filmy jsou prostě jedinečné, jinými slovy ještě jsem od něj neviděl slabší film, ale to je nejspíš tím že jich zatím "mnoho" nenatočil, a proto se jedině teším na další dílo tohohle pro mě velikána. Abych se vratil k filmu, na to jak je děj a celý systém snů relativně komplikovaný tak mě dost překvapilo jak jednoduché je vyznat se v něm a naplno si užít děj. Další plus je samozřejmě hudba a obsazení, kterému sedla každá z rolí. Snímek můžu jedině doporučit a ještě jednou musím zmínit luxusní režii !

Po životě (2009)

Místy si film hodně protiřečí a chování postav i vesměs reakce na některé situace jsou zarážející, ale to je jediné větší mínus co mi tu vadilo. After.Life má příjemné tempo a decentní duchařskou atmosféru, přičemž stíhate zvažovat fakta, která děj nabízí a následně z nich vyvozujete hned několik závěrů. 65% má After.Life zasloužených a potvrzuji, že je koukatelný.

Jonah Hex (2010) odpad!

Naprosto nesympatická ptákovina, ve které dáva smysl jenom to, že Foxová má roli děvky.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Hvězdu Rexovi dám, protože housky se salámem jenom nežral, ale chodil pro ně i do obchodu...

Liga výjimečných (2003)

Hrozně stupidní slátanina, která po pracovní době a totální momentové neschopnosti přemýšlet umí pobavit.

Experiment (2010)

Pokud chcete vědět jak to vypadá, když má funkci idiot a tím myslím ještě větší než váš šéf v práci pak byste snímku měli věnovat těch 96 minut jeho stopáže. Obsazení bylo perfektní Adrien Brody dokáže zahrát drsňáka i chudinku a Forest Whitaker zase prvotřídní "svini". Jediný nedostatek, alespoň u mě byl ten, že sem se nedokázal vžít do role jakékoli z postav a celá vězeňská atmosféra šla tak trochu mimo mou osobu. Je to první výtvor Paula Scheuringa a já jsem jen zvědavý jestli se odhodlá na další kousek. Snímek nemusí sednout každému, ale já dávám 75% a rozhodně doporučuji ke zkouknutí.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Žádný zázrak, ale pořád je to luxusní béčko s pěknou hudbou, které si drží svůj standart.

Fanoušci (2009)

V dosti místech zábavný a vkusný, ale má svoje hluchá místečka, kterých je tam dost na to aby srazily minimálně hvězdu dolu. Ve filmu nejde vůbec o rivalitu SW/ST, ale hlavně o atmosféru, kterou bych přirovnal Eurotripu a jemu podobným. Každopádně koukatelný je a to i přes jeho tuctovost a ne nejlepší provedení/obsazení. Celé je to o premiéře SW, a když se konečně usadí v kine po půročním čekání jeden z nich pronese "Kluci a co když ten film bude blbej ?" 60% dávám protože sem čekal chudší blbůstku, která mě spíš lépe zabavila, než pobavila.

Čarodějův učeň (2010)

Samozřejmě jsem čekal nějaký slabý vývar doslova přesolený efekty, ale že hlavní hrdina bude až takový chudák, který nejeví ani zájem o magii jako by se jednalo o něco tuctového, tím mi vážně film dost znepříjemnil. Proč hvězdičku, asi jen protože se mi líbilo posledních 15 minut kdy se sebral a něco se tam opravdu dělo. Na druhou stranu je smutné, že závěrečná část musí kompenzovat celý film.

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Stargatovský šmrnc to má, některé známé postavy tu jsou též, ale O'Neill není a Goualdi taky ne. Jako doplněk k zavěrečným seriím SG1 super, ale děj už slabší jako již zmíněné poslední série.