Bunkr smrti (2008)

Napříč všem kritikám na tohle "dílo" jsem si to docela užil. Je to sice bezduchá ptákovina, z níž se stáva relativně příjemná jednohubka, díky stravitelné stopáži a dá se i říct zajimavým koncem.

Já, robot (2004)

Zábavný a neokoukatelný. Jeden z mála filmů, který si rád pustim když zrovna nemám po čem sáhnout. Více méně nelíbivá vidina lidské budoucnosti je nám naservírována tak líbivým způsobem, že ho pozřou žánroví diváci i když se jedná o mainstreamovou záležitost.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Po luxusní jedničce příchází tahle našláplá pecka s nadčasovými efekty, obsazením a hudbou, vše co si jen divák může přát. Jednoznačně nejlepší kousek série a pro mě dosud nepřekonaný akčňák, veřím že nejsem sám jelikož T2 nejde nic vytknout :).

Vyměřený čas (2011)

Myšlenka výborná, provedení nikoliv. Docela zklamání a nuda.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Chaos, to je asi nejvýstižnejší slovo pro tenhle šílený seriál. Rychlé střídaní scén a prolínání děje působí strašně neuspořádaně, což se po chvíli mění a dokonale zapadá, ovšem když máme vnitřní klid a dokážeme si uběhlé scény správně zaškatulkovat tvoří se další otázky proč a jak. Rozhodně je to něco nového co by nemělo fandům seriálů uniknout.

7 Nights of Darkness (2011)

Na obalu stojí "The Blair witch project meets The Ring" už to mi přišlo jako nesmysl, ale nechal jsem se zlákat a dokoukal to dokonce. V podstatě je to takhle 90% stopáže tvoří dost věrná kopie Grave encounters a posledních 10% neboli "grandiozní finále" téhle ptákoviny vypadá opravdu jako Blair witch, ovšem uvidíme tu i ducha, který je asi příbuzná Samary z Kruhu. Nic nového ve filmu neni, lekaček je málo, atmosféra dost suchá a herci o ničem. Bohužel ztráta času která si ode mě vysloužila 15%.

Extinction - The G.M.O. Chronicles (2011)

Vcelku podařená záležitost, ve které si určitě každý přijde na svoje. Od prvotního šoku, útěku z města, nalézání přeživších, vylepšování arzenálu, shánění jídla až po zabydlování se na staré vojenské základně vše kupodivu plynne příjemným tempem a skvadra těch nejdivnějších lidi nám během 100 minut ukáže dost způsobů jak tyhle mrzáky zabít. Rozhodně tu neuvidíme něco co jsme ještě nevideli, ale dokáže potěšit fanouška, nebo jenom nahodného kolemjdoucího co se zombie žánru týče. Tu jednu hvězdu u mě sráží zmatený začátek, některé zombie kuckající mléko a možná maličko přepálená stopáž.

Zkažená úča (2011) odpad!

Odporná blbost, Diaz je vykopávka a to na zabití už tak laciného filmu stačí...

Super 8 (2011)

Spielbergovská atmosféra a dětské podání s perfektně nastíněným příběhem a minulostí každého z nich podtrhuje libově použitá hudba, tudíž si nejde neužít Super 8 jako celek. Doporučuju jako filmek pro ležérní večer a osobně hodnotím 75%.

Wrecked (2010)

Brutální utahaná nuda, kterou nezachrání ani hlavní(jediný) hrdina. Okrem něho bohužel ve filmu konkurujícímu nebo alespoň spadajícímu do stejného žánru jako 127 hodin a Buried tady opravdu nic jiného nenajdete. Pro fanoušky žánru možná alespoň kapka vody v suchu, ale jinak vcelku zabitý čas.