Hvězdná brána (1997) (seriál)

Čtyři hvězdy dávam jen, protože se mi moc nelíbyli poslední serie. Ne že by mi nesedl nový velitel SG-1, i když Richard Dean Anderson je těžká konkurence, takže z části ano, ale úhlavní nepřítel nebyl až takový sympaťák jako Goualdi. Každopádně je to senzační kulťák a pro mě jeden z nejlepších seriálů. 90%

Max Payne (2008)

Bohužel jeden z mála filmu u kterých se mi závěrečné titulky líbily o poznání víc než film samotný...

Bobule (2008)

Film, který neoplívá originalitou, nebo fenomenálním dějem a přesto se na něj vcelku pěkně kouká. Nahlédnutí do Moravských sklípku, vináren a hlavně výborné komunity kam Václav Postránecký zapadl víc než dokonale dělá z Bobulí příjemný snímek, u kterého se dá vypít nejedna sklenka vína tudíž si zaslouží 60%.

Repo Men (2010)

Při sledování Repa jsem pozvolna proplouval dějem, nechal se opíjet exekucemi a čekal jak to dopadne s Remyho rodinou. Zápletka je vcelku tuctová, ale zdaleka tak nepůsobí, protože od poloviny film dostává lehce postapokaliptycký nádech a já se bavil královsky. Pří posledních deseti minutách se mi doslova zastavil dech a já jen sledoval s otevřenou pusou, takže Repo má 70% zasloužených.

Expendables: Postradatelní (2010)

Vidět staré dobré akční hrdiny opět ve formě je tou největší poctou jaké mohli dosáhnout. Propracované a neunávné akční scény způsobojí výborný spád a člověk se rozhodně nenudí, to vše je doplněné našláplou hudbou. Jediné co sráží film na kvalitě je chudší dějová linie a pro mě osobně má snímek až moc divoky střih. 80%

Vyvolený (2000)

Zajímavý thriller, který v průběhu nenudí ba naopak se pomaličku rozuzluje, aby nám pak naservíroval o to zajímavější finále, které jsem až tolik nečekal. Celý film pak podtrhuje výborná hudba a režie.

Tekken (2010)

Přes celkem zaporné ohlasy a kritiku k filmu sem si Tekkena vychnutnal, byl akční, objevili se zde postavy, které si pamatuji ze hry a Jon Foo mi jako Jin sedl. Hlavním důvodem mého asi nepřiměřeného hodnocení je hlavně fakt, že Tekken byl vždy rivalem Mortal Kombatu, který se mi jako film vůbec nelíbil, a proto je pro mě Tekken o dost sympatičtější. Není to film po kterém sáhnu až nebudu vědět co si pustit, ale rozhodně jako film pro pobavení fungoval dokonale.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Horůrek na staré dobré téma, jakožto duchů posekaných ve starém domě, který mě přes svou tuctovost nadchl fajnovýma lekacíma scénama, kterých je ve filmu požehnaně, takže diváka nutí vžít se do všeho dění. Mladý klučina Matt postižen rakovinou si zpočátku myslí, že trpí halucinacemi způsobenymi z jeho experimentální léčby, ale po chvíli zjistí, že to má co dočinění s minulostí domu a jeho obyvateli. Nejsem častý divák hororů, přesto mě tento nadchnul svými maličknostmi, které obsahuje a proto Hrůzu v Connecticutu všem doporučuji.

Blázinec na koleji (2003)

Pár vtipných situací tu najdeme, ale v zásadě je to jen film postavený na nahodách a tím myslím úplně všechno, co jde zaměnit nebo poplést se zde zákonitě stane a rozhodně po chvíli omrzí. Na můj vkus by film takovéhle originality a nápadu měl mít 2xkratší stopáž. Dávám 30%..

The Guild (2007) (seriál)

Originální nápad to sice není, ale konečně někoho napadlo udělat "seriál" zaměřený na tuhle problematiku, a proč by ne když při tom vzniká tolik vtipných situací.