Norbit (2007)

Chvílemi jsem měla pocit, že mě znásilňují, ovšem chvílemi jsem se i dobře zasmála. Film má nulovou hodnotu, ale za postavu Rastupie a její věrohodné masky mu náleží jedna hvězda.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Příjemně strávený večer s Bender´ Big Score. Podařeně napsaný příběh s velmi pěkným propletencem díky cestování v čase. Vtipků a narážek bylo sice poskrovnu, ovšem když už se nějaký objevil, stál za to. Seriálu se BBS vyrovnat nemůže, ovšem v porovnání s ostatními filmy z Futurama dílny jsem byla velmi mile překvapena. 70%

Kouzla králů (2008) (TV film)

Kouzla králů je sice pohádkou, která neurazí, ani nenadchne, ovšem pro mě svůj účel splnila a já se místy i bavila. Plus má u mě tato pohádka za konečně pěknou princeznu (u většiny nových pohádek opravdu nechápu, kdo dělá casting), za Abraháma, Šafránkovou, Dejdara a celkem povedené písničky. Minusy bych raději nerozepisovala.:))

O bílé paní (2008) (TV film)

Povedená milá pohádka, kterých v součastnosti je bohužel opravdu pomálu. Jakoby česká kinematografie už pohádky neuměla točit.

Alenka v říši divů (2010)

Celá Říše divů byla vizuálně nádherná, ovšem...něco tomu chybělo. Pro mě byl další Burtonovský film zklamáním, jako by to ani netočil Tim. 65%

Úsměvem ke štěstí (2007)

I přestože Validation patří mezi přeslazené krátké filmy s předvídatelným koncem, na konci na vaší tváři úsměv chybět nebude. :) ,You are amazing!!!YOU ARE AWESOME!!!:-)" P.S. Úsměv plodí další úsměvy, zkuste se usmát na někoho cizího, možná mu zlepšíte den:))

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Je vidět, že Futurama ve filmu nefunguje, sice Into the Wild Green Yonder má hlavu a patu, bohužel mu však chybí šmrnc a vtip seriálové Futuramy. Velké plus má u mě otevřený konec. Přeci jen tu je naděje, že se nám seriál vrátí s novými , skvělými díly. :))5/10 za to, že to je Futurama.

Machři (2010)

Po dlouhé době se američanům podařilo natočit příjemnou komedii, u které jsem se nenudila. Ba naopak jsem se bavila od začátku do konce. 65%

Kick-Ass (2010)

Očekávala jsem od Kick-Ass cokoliv, filmy o superhrdinech zrovna nevyhledávám, ale po Temném rytíři další velmi příjemné překvapení. A musím navíc konstatovat, že Temného rytíře Kick-Ass nakopal lehce do zadku. Film má šmrc, nadupané OSTčko(Ennio vážně funguje všude:)), skvělé obsazení (Chloe Moretz = trefa do černého a Cage?první film, ve kterém mi nevadil, ba dokonce se mi v roli Big Daddyho moc líbil) a já se těším na další film od Matthewa Vaughna:)) U mě 100% a prozatím,,můj" film roku 2010:))