Desperado (1995)

Tady jsem poprvé objevila pana Rodrigueze. Musím říct, že mě mrzí, že už si Antonio Banderas většinou vybíral úplně jiné role, než byla tahle, protože tohle mu sedělo. Byla to fajn jízda, plná nezvyklého humoru. Salma Hayek krásná a dále plno tváří na které se nazapomíná /Cheech Marin, Buscemi, Danny Trejo/. El Mariachi mě bavilo trošku méně, takže za pět.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Pana Menšíka mě bylo jako dítěti hrozně líto. Jinak bezva nápad, nejakou tu kytku bych taky brala /stejně jako prsten z Arabely/, musím říct, že Antonín Kala byl můj nejméně sympatický dětský filmový hrdina.

My z konce světa (1975) (seriál)

Hrozně moc jsem záviděla těm pejskům tu obrovitánskou žvýkačku, seriál měl díky svému prostředí jinou atmosféru, na chytání pstruhů se taky nedá zapomenout. Bylo to docela fajn.

Vlk (1994)

a půl.

Mezi námi děvčaty (2003)

Náhodou jsem surfovala na jiný kanál a tem běžela tahle komedie, vůbec by mě nenapadlo, že u toho vydržím a ještě se tak od srdce zasměju. Viděla jsem ji znova a pořád dobré. Jamie Lee Curtis byla vážně trhlá a Lindsay taky.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Tenhle film si můžu pouštět pořád dokola a nikdy mě neomrzí, šla jsem tehdy do kina sama a byla to ta správná trefa na zvednutí nálady. A nepřipadá Vám, že je ten Robin podobný na Bona?

Mořské panny (1990)

Správně ulítlá rodinka v příjemné komedii. Pamatuji si ještě na videoklip sestříhaný z tohohle filmu, bylo fajn pozorovat ty tři černovlasé baby.

Mlhy Avalonu (2001) (TV film)

Příběh krále Artuše můžu v jakékoliv podobě a ono to na televizní zpracování nebylo zlé. Hercká sestava taková nijaká, nevýrazná, ale mohlo být i hůře.

Doktor Živago (2002) (TV film)

Nádherná podívaná, čistý jednoduchý příběh, který Vás vtáhne dovnitř děje. Tady jsem si zamilovala Keiru a klobouk dolů, vždyť ji tady bylo pouchých sedmnáct a ona ten příběh (skoro) žije. Ta atmosféra Ruska se opravdu vydařila, má své kouzlo, ale také mraky té poválečné doby a těch je tam převaha. Rusko je nádherná země-škoda, že tak nevyzpytatelná. Krása!!!