Mach a Šebestová (1976) (seriál)

Taky jsem chodila do 3.B, heč, nemůžu dát jinak.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Tohle můžu sledovat pořád dokola a nikdy se mi to neomrzí, taď jsem si to zopakovala se svými malými dětmi a pořád je to ono!

Velký (1988)

Tak tohle jsem si užila v kině a z něho kráčela domů hrozně nadšená, to nadšení mi vydrželo dodnes. Krásný film, výborný nápad a úžasný spráně střelený Tom Hanks.

Žbluňk! (1984)

Bavila jsem se u toho, oba dva hlavní hrdiny jsem viděla poprvé a Daryl Hannah se mi šíleně líbila. Správně trhlá komedie.

Přístav naděje (1998)

Ale jo, na nedělní odpoledne docela slušné. Příjemný výběr herců. Příhěh všední, ale je to fajn mít nějaký ten přístav.

Pevné pouto (2009)

Vůbec jsem netušila co budu sledovat, po šťavnatém začátku jsem čekala, jak se všechno rozjede a ono se to rozjelo. Nevím jestli tím správným směrem, ale mě prostě stačilo poslouchat vyprávění Saoirse Ronan a přitom sledovat její OBROVSKÝ talent. Jaké to je mezi nebem a zemí netuším, klidně ať je to takhle kýčovité, hlavně když tam bude aspoň něco.Rachel Weisz je sice rok od roku krásnější, ale tady mě vůbec nepřesvědčila-paní nezúčastněná.Stanley Tucci mě naopak překvapuje neustále a v dobrém slova smyslu, ostatní herci byli dobří. Myslela jsem si, že pevná pouta budou být trochu jiný význam, což bylo trochu zklamání, ale jinak nádhera....

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Tenhle seriál jsem v dětství milovala, člověk si ani neuvědomoval, jak v něm bylo mnoho okamžiků depresivních. Výborná - atmosféru podbarvující hudba.

25. hodina (2002)

Výborný výběr herců, přátelství lidí, kteří jsou každý úplně nějde jinde, ale ono to přesto funguje. Je to hodně o pocitech jak všechno bude nebo jak to mohlo být, stejně, jako je to s koncem filmu. Ten se mi hodně líbil....

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Hrozně moc jsem přála, aby se panu Gilliamovi podařilo tenhle film-dotočit. A nebyla jsem zklamaná. Ten kontrast mezi dvěma světy byl úžasný, málem bych si přála, aby to tak mohlo být i mimo film. Vlastně ne málem ,ale určitě. Poslední film s Ledgerem, kterého v druhé polovině nahrazují tři skvělí herci. A ve své mimice se snaží napodobit tu jeho, jistě je to záměr a o to je to zábavnější, i když film je celkově o něčem jiném. Lily Cole byla výborná a pan ďábel jakbysmet. Pár odlehčených prvků, které jsou pro Terryho tak typické dodá divákovi ještě více důvodů se pousmát, diky za to.(Malarkey - rádo se stalo :o)).).

Harry Brown (2009)

Hrozně moc jsem se těšila na Michaela Cainea a ten mě rozhodně nezklamal, ale celkově jsem se dostala někam jinam, než jsem čekala. Není to film o britské mládeži, ale o dnešní době vůbec. Emily Mortimer je taková nijaká,ale zase nijak neruší. Celková atmosféra slušná, ale mám dojem, že tohle jsem už několikrát viděla a v mnohem lepším zpracování.