Takešiho hrad (1986) (pořad)

Ať žije TV Galaxie! A taky japonský vkus pro televizní zábavu! Oni jsou prostě blázni.

Atentát (1964)

Autentický film o českých hrdinech druhý světový... ten konec mě vždycky dostane.

Život v tranzu (2000)

Pro současné či bývalé návštěvníky house party must see! Ostatní se ani nemusí namáhat takovej film pouštět, protože mu stejně neporozumí. Pouze lidi, kteří si takový akce zažili, se s tímto dílkem dovedou ztotožnit.

Air Force One (1997)

Naprosto otřesné, z toho patriotismu a amerického hollywoodského patosu mám osypky ještě teď. Ještě větší mě možná jímají při chvále tohoto "dílka" odsud, ale hlavně z IMDB, kde se tento "skvost" těší poměrně slušnému hodnocení(v porovnání se skutečnou kvalitou), což je dle mého urážka filmů, co jsou bodovány podobně. Upřímně, ani jednou ze dvou pokusů jsem neměl tu vůli a výdrž zůstat u toho od začátku do konce. Jako řekněte mi upřímně, ale zápletka: americký prezident se sám postaví teroristům a zachrání letadlo s rodinou i se všemi tajnými agenty, kteří ho mají chránit- už to samo o sobě dost o filmu napovídá. Sorry Harrisone Forde, zůstaň radši u Indiana Jonese.

Blade: Trinity (2004)

Blade je prostě Blade a pod 3 hvězdy mu nemůžu dát, i když by si to tentokrát možná zasloužil.

Věc (1982)

Neupírám tomu své kvality, ale mě to zas tak neoslovilo. Možná jsem se na to díval ve špatnou dobu, ale atmosféra mě nijak nepohltila, a vinou věku filmu mi přišly ty efekty častěji úsměvné než děsivé- za což film samotný nemůže, uznávám.

Matrix (1999)

Na tomhle filmu snad nejde nalézt žádnou vadu na kráse. Scénář super originální, triky revoluční, režie perfektní, herecký výkony bezchybný, a takhle bych mohl pokračovat. Když sem to před těmi deseti lety viděl (sakra, to už je to fakt tak starý?!), pořádně mě to dostalo. TOP 10 v mým osobním žebříčku, možná i TOP 5.