Ospalá díra (1999)

Mě to nudilo... ostatně Tim Burton zatím nenatočil film, který by se mi líbil. Nějak se neumí trefit do mýho vkusu, ale to mu nemusí vadit, ani vám ne. :)

Cigán (2011) odpad!

Neviděl jsem, vidět neplánu.... ale z toho co jsem vyzvěděl, je snaha je podávat tak nějak romanticky a v multikulti tónu, což je nestravitelné i bez koukání- a myslete si o mně co chcete.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Jako nápad je to zajímavej, ale po pár dílech mě to docela omrzelo.

EZO.TV (2009) (pořad)

skrze čakry přes pátou dimenzi se z mega odpadu díky silné ezoterické energii protínající energii shambaly stávají krásné dvě hvězdy! dyť spousta scének už je takřka kultovních :) na druhou stranu když je tam někdo nudný, tak je to tragédie

Hra o trůny (2011) (seriál)

Míň keců a víc akce a byl bych spokojenější. Celkově velmi povedený a nemám pochyb velmi nákladný seriál. Že by si ovšem zasloužil být tu hodnocený jako pátý nej, to si nemyslím. Ale určitě to má svoji kvalitu a já celou sérii zkouknul za 1 den. Takže rozhodně povedený fantasy, které chytne a nepustí. PS: nevidím žádný výrazný rozdíl mezi první a druhou sérií, takže vychvalování první a zatracování druhé moc nechápu a připisuji je dvěma faktorům. a) lidem konečně začalo docházet, že děj je velice rozstříštěnej a do předu se to sune pomalu b) stejně tak, jako se nechali vybláznit superlativy ostatních při první sérii, teď stejným způsobem opisujou názor většiny na druhou sérku.

Black Books (2000) (seriál)

Bernard je chodící reklama na cigára, tabákový koncerny si musí mnout ruce :-) aspoň já když ho vidim, tak si taky vždycky s chutí zapálim.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Naprosto špičkový western, který kazí posledních 10 minut. Asi nevěděli jak to stylově zakončit, ale jakej způsob si nakonec vybrali, to je dost nešťastný. Totálně iracionální chování jedné z hlavních postav. Ale nenechám si tim zkazit celkový velmi dobrý dojem, radši na poslední minuty zapomenu a domyslim si svůj závěr. PS: Russell Crowe na hrad.

Senna (2010)

Viděl jsem delší verzi a můžu říct, že bych byl schopen zvládnout i dvojitou porci, ale já sem hardcore fanoušek a tudíž nejspíš výjimka :) řekl bych, že i zarytí fandové uvidí spoustu dosud neviděných záběrů, což j velký plus. Každopádně nádhernej pohled na jednu z ikon sportu, která vám nemůže být lhostejná. Ke konci opravdu ždímačka emocí, držel jsem se jak jen to šlo, ale pak už to prostě nešlo. Člověku se pak honí hlavou co by kdyby... No jasnejch pět, tady nemůžu jinak.

Old Boy (2003)

K páté hvězdě chybělo jen málo- lepší konec, který, jak už to zde zaznělo i od jiných, mi poněkud pokazil dojem z celého filmu. Místo sladké třešničky na dortu se mi dostalo shnilého hroznu vína. *spoiler* Neočekával jsem nic jiného, než že hlavní hrdina to důstojně ukončí, kdežto se k tomu postaví zbaběle, což poněkud kotrastuje s jeho počínáním v průběhu celého filmu.*konec spoileru* Ale mimo posledních 3-4 minut výborný.