Mizerové (1995)

To je už 11 let starej film??? neuvěřitelný....

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Chvílemi se to táhne přeci jen až příliš, to však vynahrazují napínavé momenty a skvělý příběh. Knihu jsem nečetl, ale i tak si myslím, že ta by byla na 5 hvězd, na rozdíl od filmu. I tak je ale zdařilý a zcela jistě stojí za investovaný čas.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Fanoušky této série jistě díl nezklame, jelikož dle knižní předlohy stejně vědí, co očekávat. Dokonce bych řekl, že to odsejpá líp než v knize a já si to užil od začátku do konce. Vypíchl bych skvělou scénu na ministerstvu a příběh tří bratří, to nemělo chybu! Skvělá příprava na závěrečné vyvrcholení. Už se nemůžu dočkat. update: a přidám pátou hvězdu, protože mě rozčílují ti ignoranti, co o knize nic neví a plesknou 1 hvězdu filmu, který knižní předlohu prostě jen vcelku věrně kopíruje (a i tak mě to bavilo:).

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jako na houpačce... První tří série luxus, 4. a 5. slabé... ale šestá se zase začíná blížit prvním třem! :)

Počátek (2010)

Pozdě, ale přece jsem viděl, co už snad každý. Ze všech stran se na tento snímek hrnula chvála, tudíž má očekávání byla skutečně ohromná, což nebývá dobře, obyčejně pak přichází větší či menší zklamání. Tentokrát se tak naštěstí nestalo. Nemá cenu to tu nějak do hloubky okecávat, o to už se postarali jiní. Škoda, že ty 2:20 utekly tak rychle, snesl bych klidně i o hodinku delší porci, třeba ten konec se mi zdál docela uspěchanej. Jako ve smyslu: "dopadlo to takhle a takhle... ještě rychle nahodit otevřenej konec a honem titulky". Ale je to prostě mazec, tečka. :)

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

No co, že jsem k těm náhodnym hercům, teda pardon, chodcům, z ulice skeptický, show je to zajímavá a některý triky hustý :-)

Berlin Calling (2008)

Hudba 5*(spíš 110%:), provedení 4*, příběh 3,5* -> 4+

Vyjednavač (1998)

Příběh nijak výjimečnej a padoucha jsem poznal po 10 minutách filmu.... vše to ale vynahrazují bravurní herecké výkony dvou hlavních představitelů, na kterých film konec konců stojí a padá.

Interview podle van Gogha (2003)

Velmi, velmi povedené komorní drama, skoro mě to nutí dát pět hvězd, ale to bych byl přeci jen až příliš štědrý... A na Katju bych se vydržel dívat celé hodiny. :-)