Sedm psychopatů (2012)

V Bruggách se mi moc líbilo.... ale tohle šlo teda totálně mimo mě, dokoukal jsem to jenom silou vůle.

Vyměřený čas (2011)

Ze slova humanismus mám osypky, ale i tak se dá tenhle film v rámci možností užít.

Sinister (2012)

Koukal jsem na to sám doma večer, a málem jsem se posral. Jediné, co se tomu snad dá vytknout, je poměrně lehká předvídatelnost konce.

Big game (2010) (pořad)

Jsou určitě kvalitnější pořady o pokeru, ale pořád se to dá, je taky dost horších. Negreanu, Tony G a Phil Hellmuth se starají o dobrou zábavu.

Muži v černém 3 (2012)

Příjemné překvapení! Rozhodně se mi víc líbí trojka než dvojka.

Svatý boj (2001)

Výborný drama, po jehož skončení máte v hlavě víc otázek než odpovědí. Nic do vás nehustí, je na vás, jaký si uděláte obrázek a náhled na věc.

Ranař (2011)

Zklamání, moc jsem se nebavil, a to mám hokej fakt rád... Na komedii mi to zas tak moc zábavný až na pár momentů nepřišlo. Tři hvězdy hlavně za to, že je to o hokeji, o bitkařích a navíc snad podle skutečný události..

Městečko South Park (1997) (seriál)

Legendární seriál. Hoodně dlouho si držel naprosto vynikající standard, ale poslední série už kvalita jednotlivých dílů kolísá. Některé jsou stále skvostné, ale jiné nic moc. Není se co divit po tolika letech.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Oproti tomu byli i Vyvolení kvalitní kulturní zážitek. Tam spolu jen bydleli pod jednou střechou, plnili nevinné úkoly a hráli hry. Tady parta rádoby modýlků (bývalý gay porno herec a podobně) a kurviček musí tvořit páry, jejichž úkolem je chlastat, lézt po sobě, intrikovat, lhát si a hlavně bavit publikum svojí nekonečnou demencí. Ale tak když chci vypnout, tak si to pustím :D