Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Naprostá neotřelá pecka. Teda alespoň první série (95 %). Ta druhá už zaostává, i když je to pořád hodně slušný(80 %), ale ta třetí? To už je docela průser(40 %). A ani bych neřekl, že na tom má hlavní podíl absence Nathana, kterýho celkem solidně zastoupil Rudy. Tvůrci zkrátka ztratili směr a nevědí, jak a kam seriál posunout dál. Jak už tu ale také padlo, tak hudba je 100 % ve všech dosavadních sériích.*update: čtvrtá série, ač s úplně jiným obsazením, se opět vydává správným směrem! 80 %- a soundtrack opět špičkovej, to se nemění.

Město (2010)

Naprosto parádní žánrovka, člověk se ani minutu nenudí. Jedna hvězda dolů za trochu šablonovitosti, chvílemi jako bych koukal na Nelítostný souboj 2.

Top Gear USA (2010) (pořad)

Když dva dělají totéž, není to totéž.

6 Days to Air: The Making of South Park (2011) (TV film)

Je to skvělej pohled do zákulisí, vždycky mě zajímalo, jak to probíhá. Člověk se nejen dozví odpovědi na otázky, který ho mohli ohledně natáčení SP napadnout, ale taky se skvěle pobaví. A na vrch jsem se v Parkerovi se Stonem do jistý míry viděl, protože moje pracovní morálka je velice podobná. :-)

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Banksy je génius ve svém oboru. A tenhle filmek natočil tak věrně, že sem mu toho MBW skoro uvěřil, jakkoli se to už na první pohled zdá šílený :-) jednu hvězdu dolů musim dát za Guettu, jenž byl za cenu toho sdělení- že i blbec může na (mizernym) kopírováním ostatních vydělat majlant, vykreslen opravdu jako poměrně nesympatickej tak trochu cvok, přičemž je mu věnován až moc velký prostor. Jo a taky za toho slona, zvířata do toho netahat !!! :/

Zrození Planety opic (2011)

Moc dobrý, nenudil jsem se. Ale chyběly tomu momenty, co by mě skutečně vzaly, šokovaly, vyrazily dech... po skončení se pocit z filmu vypařil jako pára nad hrncem. Hodnocení tady je teda trochu overhype... neškodilo by, kdyby se hodnocení filmu zobrazovalo až po rozkliknutí, aby se často většina nedala strhnout ostatníma.

Obhájce (2011)

Na motivy detektivky Michaela Conellyho, jehož detektivní romány doslova zbožňuju! A pokud se film vysloveně nezprasí, tak to nemůže jít pod 4 hvězdy, uvidíme...

Všemocný (2011)

Jako oddychovka super, natočený zajímavě, nápad originální... ale ke konci už to ztrácí tempo a úplnej závěr se mi zdá doslova na facku, tim to docela zazdili. 75 %