Samuraj (2003)

Možná to bylo tím, že jsem to neviděl celé najednou, ale místy jsem se trochu ztrácel ve jménech a v obličejích. Jinak výborný a poutavý film s jedním neporazitelným superhrdinou, jak už to v japonských filmech bývá. Ale zasloužené 4*. Spokojenost.

Kult hákového kříže (1998)

Nedávno jsem kousek zahlédl v televizi a divil jsem se, jak je možné, že jsem ten film ještě neviděl celý, když o něm všichni tolik mluví? Konečně jsem to dohonil a musím říct, že to bylo přesně tak dobré, jak všichni popisovali, a že bych neváhal to doporučit někomu dalšímu. Skvělé drama o složitém tématu + výborný Norton = 4,5 *

Méďa (2012)

Nic moc jsem od toho nečekal a moje představy se také vyplnily. Prvoplánový humor mě moc nebral a ty sprosťárny už vůbec ne. Neříkám, že jsem se místy nezasmál, ale 3 vtipné momenty za hodinu a půl mi přijdou na komedii málo. Nápad naprosto příšerný a provedení rovněž. Nebýt sympatických herců, hodnocení by bylo ještě nižší. Viděl v kině 2*.

Prometheus (2012)

Hovadina. Dvě hodiny převážně nudy, blbých dialogů a nelogických momentů(co ví třeba archeoložka o biologii a o operování). Nesmyslný závěr. Výjimečně takhle lituji, že jsem na něco šel do kina. 2 * aspoň za ty efekty.

Nedotknutelní (2011)

Super, rozhodně stojí za to to vidět! Skvělý humor, na který ve filmech nejsme moc zvyklí spolu se sympatickým hlavním hrdinou a nádhernou francouzštinou tvoří vtipný a napínavý 1, 5 hodiny dlouhý zážitek. Místy je to sice trochu překombinované, ale i tak 4,5 *.

Ostrov (2005)

Tak z Ostrova mám smíšené pocity. Na jednu stranu výborný nápad o vymyšlené soutěži o ostrov a nákaze atd., ale na druhou stranu spousta nelogických a nepochopitelných věcí. Jasně, je to Sci-Fi, ale proč proboha všude lítaly vlaky a motorky ve vzduchu a vedle toho jezdila auta po normálních silnicích? Z toho mi šla hlava kolem. Takže: téma výborné, ale zpracování strašné.

10 000 př. n. l. (2008)

Úplná hovadina. Film, který vám místy vůbec nebude dávat smysl. Velká a dlouhá nuda. * za mamuty :D

Hugo a jeho velký objev (2011)

Zklamání, takhle by se daly vystihnout moje dojmy jedním slovem. Čekal jsem rozhodně více. Ano, musím uznat, že to je opravdu krásně udělaný a natočený film, nádherné a dlouhé záběry kamer, výprava atd. - to všechno bylo úchvatné, ale ten děj? Nuda. Příběh je téměř nulový a místy jsem usínal. A ještě jednu věc bych jim neodpustil, jak může být film, který se celý odehrává v Paříži s Pařížany a s pařížskými ulicemi kompletně v angličtině?! 2, 5 *, ale jen za zpracování.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tohle mě nadchlo, je mi jedno, že tam bylo několik wtf momentů a místy tolik akce, že jsem ji nestíhal sledovat, já se prostě bavil. Downey je sympaťák, Jude taky a navíc mám rád šachy :D. 5 *