Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Nevím, jestli byl Buscemi nejlepší volba, přestože jej mám rád, tak mi tam neseděl, ale už jsem si zvykl... Velmi hezky natočené, jen scénář je občas trochu slabší, ale díl od dílu se zlepšuje, tak uvidíme co dál. Zatím 80%

Čistá duše (2001)

Skvělé! Crowe mě naprosto uchvátil a jeho žena taky. Už od začátku jsem věděl, že to nebude obyčejný film a taky, že nebyl. Nemám mu co vytknou. Ta závěrečná scéna na předávání cen je dokonalá...

Správci osudu (2011)

Celkem neobvyklý film s maličkou jednoduchou pointou. Ale co se také dá od romantického sci-fi čekat. Matt Damon a celkem příjemná hudba utáhli celý film a dalo se jej tedy považovat za nenáročnou zábavu. Vyzdvihl bych snad jenom dialog na toaletách. Viděl v kině 3,5 *

Čas probuzení (1990)

De Niro!! Herecký výkon, který podal v tomto snímku je úžasný, podle mě rozhodně lepší než Costnerův v Tanci s vlky, ale co. Film, který mě překvapil. Trochu mě zarazil začátek, kde se během pár minut naplnila pointa, kterou jsem očekával. Avšak to jsem se ještě nenadál, jak to bude pokračovat... Krásný, plnohodnotný film se skvělými herci.

Muž v ohni (2004)

Tak teda nic moc. Asi to mělo být něco k zamyšlení, ale scénář u toho dost pokulhával a tím se rozpadá i jakákoli možnost k přemítání. Příběh docela dobrý, když opominu Creasyho/Washingtonovu regenerační schopnost, kdy je po třech zásazích po třech dnech opět schopen chodit. 3,5 *

Návrat do budoucnosti III (1990)

Skvělý závěr úžasné trilogie, která vydržela s dechem až do konce. Divoký západ, Biff, doktor, Márty, Strickland a perfektní parní stroj vyrábějící led:) zkrátka nic nechybělo.

Nepřítel státu (1998)

Nevím, nevím, čekal jsem od toho rozhodně více. Nic mě na tom v podstatě už nepřekvapilo, protože jsem to viděl až po Prison Breaku.. A to otáčení videa z kamery, pěkná blbost ...

Návrat do budoucnosti (1985)

Jestli mě nějaký film opravdu překvapil, tak to byl tenhle! Dříve mě sci-fi nebavilo a přišlo mi zvláštní,ale tohle mě přesvědčilo a vyvedlo z omylu. Jeden z filmů, na který se vždycky rád podívám, a když ho zapnu, tak jde všechno stranou. A hlavně škola!

Návrat do budoucnosti II (1989)

Po výborné jedničce stejně skvělá dvojka. Dvojice cestovatelů mě znovu dostala a překvapila. Opět bravurní zápletka a zpracování. Občas až trochu překomplikované, ale to nevadí.. nevadí ..

Casino Royale (2006)

Nejlepší Bond!! Alespoň novodobý. Craig na první pohled sice vypadá jako záporák, ale po Brosnanovi (který byl vynikající) dodal Bondovi nový rozměr. Něco tajuplného. Skvělý příběh a hlavně poker, bez kterého by byl film poloviční. Ale rozumím, že lidé, kteří nemají tuto hru v lásce se mohli v oněch pasážích nudit. Pro mne to však nemělo chybu.