Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Mě to baví. Dámy jsou docela vtipné a dávají zajímavé rady, co se týká úklízení. Ale je nechutné vidět, jak někteří lidé bydlí. Moje hodnocení 5/10.

Jsou hvězdy, které nehasnou (2002) (pořad)

Ať se Vladimír Hron snažil sebevíc. Mě tento pořad nebavil a nikdy jsem ho snad nedokoukal až do konce. Škoda, ten potenciál má. Moje hodnocení 3/10.

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad) odpad!

Já chápu, když někoho baví pořady typu superstar, nebo xfactor. Ale tohle už je moc. Propadák. Moje hodnocení 1/10.

Akumulátor 1 (1994)

Akumulátor je vlastně taková uplně jiná komedie. Koketující s myšlenkou síly okolo nás. Scénáristicky by si člověk řekl, že bude velmi těžké vymyslet nějakou kvalitní a vtipnou komedii na toto téma. Ale v rukou pana Svěráka ožívá snad i dřevo. Výborný film s absolutně nejvtipnější větou pana Smoljaka v závěru. Moje hodnocení 8/10.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Nebudu zmiňovat to, pro jakou je tento pořad zaměřen skupinu lidí a že vlastně asi ani není objektivně hodnotitelný. Ale ohodnotím to ze svého pohledu. Ve mě tento pořad budí hrůzu, když omylem zapnu televizi a zde běží pošta pro tebe. Následuje posléze rychlá cesta k ovladači, podobně jako ve filmu akumulátor:-) a následné přepnutí, čí případně vypnutí. Jedna z nejhorších věcí, kterou jsem kdy na obrazovce viděl. Moje hodnocení 1/10.

Zrození šampióna (2009)

Příběh rodiny, která si vezme do svého středu černošského chlapce, poskytne mu zázemí, jídlo, oblečení a ten díky své povaze a skromnosti zapadne mezi ně. Jedná se bezpochyby o velmi zajímavý film, s velmi silným příběhem, který znázorňuje to, že záleží hlavně na tom, jací jsme uvnitř a jakou máme touhu pomoci druhým. Film však byl pro mě až neuvěřitelně táhlý . Chvílemi jsem se u filmu poměrně nudil. A také se mi zdálo, že pro hlavní roli by se víc hodil někdo trošku víc s tělesnými proporcemi na fotbalistu, než fat Mike. Skutečný Mike Ohrer přeci jen vypadá trošku jinak. (194cm 145kg) Moje hodnocení 6/10.

Vrchní, prchni! (1980)

Nejlepší česká komedie všech dob, kterou jen tak nějaký film už asi nepřekoná. Moje hodnocení 10/10

Trhák (1980)

Naprosto geniální komedie dua Svěrák -Smoljak. Kteří zde založili humor na absurditě a povedlo se jim to dokonale. Trhák je buď film který milujete a nebo se na něj ani nekoukáte. Já tento film miluji a pro mě osobně patří do zlatého fondu naší kinematografie. Jsme to ale češi šikovnej národ. Moje hodnocení 10/10

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Velký problém byl, že tento pořad přišel na české obrazovky příliš pozdě, takže již skoro každý divák věděl o co se jedná a již ho nemohlo skoro nic překvapit. Přesto jsem se u české verze velmi bavil a také kvituji kvalitní výběr poroty. Moje hodnocení 7/10.

Talentmania (2010) (pořad)

Už jsem se lekl, že nebude v estrádě tv nova účinkovat karel Gott. Ale ve finále jsem se "dočkal" :-) (jinak všechna úcta mistrovi) Talentmánia na mě působila takovou tou cirkusovou zábavou, včetně těch klanů co jsou v cirkusu, které zde nahradil Mareš a Mr. GS. Jednoznačně horší než Československo má talent. Moje hodnocení 3/10.