Cromwell (1970)

Lord protektor Oliver Cromwell byl pro dějiny Anglie asi zásadnější postavou, než Jindřich 2. Plantagenet či Churchill.

The Voice (2011) (pořad)

Zazářila zde i má oblíbená country zpěvačka. Františku Němče, spiklenecky na tebe mrkám => takhle má vypadat flow! Máš nacítěno, co chceš interpretovat, miluješ to, nevnímáš jiné aspekty a jen jedeš a strháváš břehy http://www.youtube.com/watch?v=KS4L7d8Cx90

Polednice (2016)

Tahle svobodná matka je jak štěnice, chce nalézt klid, ale nemá ho v sobě, takže vyzařuje zmar a utváří kolem sebe chaotickou a morbidní realitu. Tady by pomohl snad jedině OSPOD (vtip).

Kytice (2020) (divadelní záznam)

U Vodníka, kdy herečka, zavěšená pod stropem, v setmělém sále jako plave, jsem si znovu uvědomil, jak je scéna Národního divadla úzká a vysoká místnost. Tvarem připomíná kadibudku. U Němce bych při recitaci očekával větší flow.

Sousedé - Narozeniny (2017) (epizoda) odpad!

Jézus Mária! Mozek chce vyskočit z hlavičky. Jsou tu zápletky jak z porna, ale bez porna.

Hoď svišťom (2011) (seriál)

"Prasko, poďme preč z týchto posratých Tatier."

Mechanik (2004)

Tohle je náhodou docela geniální film. Frézař či soustružník Trevor Reznik se ocitá v jakési pasti. Všechny ty narážky a šarády! Povede se mu rozplést, kdo to na něj nastrojil? Nebo mu jen přeplo a má paranoiu? Kdo sedí za kniplem všech těch manipulací? Ještě že na svém strastiplném existenciálním tripu může občas zaject na místní letiště, kde mu kávu a koláč podá půvabná Aitana Sánchez-Gijón.

Časové pásmo bylo změněno