Sima feat. Tina: Riť (2022) (hudební videoklip)

Po pádu komunismu v celém východním bloku od Náhorního Karabachu po Moldávii se naše omladina snaží napodobit nigga repery, to i za pomoci slov jako "props". Tím naše zaospalé země činí světovějšími. V této písni generátor náhodných slov Sima naříká nad natrženým kaďákem. Na Horehroní je však zásnubní anál již dlouholetou zavedenou tradicí, neunikneš! Kukuřice, Nutella, yeah.. víš jak

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

Na naší civilizaci je nejkrásnější, že z nás vychovává dokonale povrchní organismy.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Krásná titulková píseň od Vojtaana, ze života.

Případy 1. oddělení - Řetízek (2022) (epizoda)

Cikáni Červeňákovi a cikáni Bihárovi mají na dobu vraždy alibi, kradli okapy. Nová série Případů má dobré zápletky i chemii v týmu.

Všichni dobří rodáci (1968)

Začátek je vtipný, komunisté mají schůzi v kostele, s doprovodem varhan jedou budovatelské písně. Když přijde farář, pohotově přepnou na katolický chorál "Chválu pějme, Moravané, nejsvětější matce Páně." Pak už je to jenom smutný a smutnější. "Dostali jsme se mezi mlýnské kameny a ty nás melou a melou.", jak řekl František varhaníkovi.

Takovej barevnej vocas letící komety (2015)

Byl Filip Topol génius, nebo spíš zpovykané rozmazlené dítě, které chtělo být jako Jim Morrison? Toť otázka. Rozhodně mu alkohol odpomohl od toho, aby jeho hvězda zazářila jasněji. Něco v něm bylo, to jo, byl menší koště než reprodukční umělec Gott, ale co? Ta rozervanost? To je přece dost málo.

Kincsem - sázka na pomstu (2017)

Konečně historický film s pořádnou romantickou láskou, uvěřitelnou. Takové potřebujeme, my muži, občas vidět, abychom se v tomto šíleném světě už úplně nezbláznili.