Metallica: Whiskey in the Jar

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
USA, 1999, 5 min

James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett a Jason Newsted si užívajú divoký žúr v spoločnosti asi tridsiatich mladých, pekných a poriadne odviazaných krások. V starom neobývanom dome sa rozpúta šialená párty. Metallica sa postará o hudbu a tie bláznivé opité kočky o zábavu. Nakoniec sa to skončí spontálnou, všeobecnou demoláciou. Whiskey in the Jar je známa írska ľudová pesnička. Kalifornská metalová skupina Metallica získala v roku 2000 za cover verziu tejto skladby cenu Grammy. (MM_Ramone)

Aluska88

I f*cking love this song!:) Kalba jak sviňa, zdemolovaný barák, všude bordel, a uprostřed toho všeho Metallica rozehrává svůj part. No, kdo by nechtěl zažít takovou akci?:) "Whiskey in the jar ouuuu..." :) ()

MM_Ramone

James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett a Jason Newsted si užívajú divoký žúr v spoločnosti asi tridsiatich mladých, pekných a poriadne odviazaných kurvičiek. V starom, neobývanom dome sa rozpúta šialená párty. Metallica sa postará o hudbu a tie bláznivé ožraté, nadržané a nafetované kočky o zábavu. Nakoniec sa to skončí spontálnou, všeobecnou demoláciou. "Whiskey in the Jar" je známa írska ľudová pesnička. Túto pieseň spopularizovala folková kapela The Dubliners. Kultová kalifornská, metalová skupina Metallica získala v roku 2000 za cover verziu tejto skladby cenu Grammy. Natočili ku nej aj perfektný, rockový video klip. ***** ()

Makky

Whiskey in the Jar nejde počúvať s tým, aby sa človeku v hlave nepremietali obrazy z toho ožran baráku. Mám to rád... ...but here I am in prison! ()

Lukoboss

Přestože je to cover od Thin Lizzy, je to dnes naprosto kultovní skladba, která se nesmazatelně zaryla snad všem fanouškům do hlav. A to jak hudebně, tak i klipem, protože kdo by nechtěl zažít takovej divokej mejdan, že?! :D ()

KoRner

Aj keď mám radšej origo od Thin Lizzy (Nie, Dubliners nepočítam za originál, keďže to má s týmto spoločné iba text) musím uznať, že klip je fakt dobrý a dá sa pozerať viackrát. Kto by nechcel zažiť takú párty? :) ()

NorseSword24

Toto je tiež jedna z tých pesničiek ktoré som najprv nemusel no nutkanie si ju pustiť znova a znova ma prinútilo si ju zaľúbiť. A to dokonca až tak, že niekoľko mesiacov bola u mňa na 1. mieste najpočúvanejších pesničiek z môjho playlistu. Zo "slabej Metallici" sa to u mňa dostalo na "jedna z najlepších od Metallici" ()

toty

Whiskey je najkomerčnejšia pesnička a za nou nasleduje melodicky známe Nothing a Unforgiven. Kto by proste nepoznal tieto 3 klasiky ? :) Whiskey je pesnička tipu total randal style. Lietajú stoly,stoličky,tv,bordel,rozbýjajú sa veci a vo mne to pripomína staré dobré Chatovice. Wipe ou , Out of life. ()

DarthArt

Vyčpělá kdysi dobrá kapela se překvapivě probudila a na krátkou chvíli ji osvítil záblesk invence, i když, pravda, jde jen o coververzi a tak víc by se mělo gratulovat původním autorům. Ale verze od velké-malé M. je zpracovaná fakt dobře. Whiskey in the Jar pěkně šlape a podporuje ji celkem zábavný mejdanový klip, který se dá jednou za čas zkouknout aniž by nudil. ()