Domek z karet (2013) (seriál)

Skvělé, až na poslední sérii bez Francise.

Domek z karet - Série 6 (2018) (série)

Tahle série opravdu stála za vyližpíču a to ten seriál byl jeden z mála, na které se dalo koukat. Nechám raději na zhodnocení každého soudruha, ale (spoiler alert) těhotenství, Sheppardovi, dědictví, lítostivý Dough a rituální "vražda"? Ne, díky.

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Já se sice považuju za Zdendovo velkýho fandu, nicméně ani tohle není úplně nejhorší. Paní "šéfová" je taková rozverně veselá tetka, ale na úrovni. Její syn působí trochu nedospěle, nicméně notno říci, že podle prvního dílu také velmi slušně a taknějak až naivně sympaticky. Zatím to nechám bez hodnocení, uvidíme co přijde.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

To byla taškařice mého útlého mládí, dát něco jiného než 5*, tak bych si musel před zrcadlem dát facku a pro jistotu ještě nachcat do bot.

Bohemian Rhapsody (2018)

Kurva, to nemělo chybu, až slza dojetí ukápla. Je to jak skvěle natočené, tak i zahrané, seděl jsem celou dobu připoutanej k plátnu a pomalu ani nedutal. Jestli tohle není můj nejlepší film pro tento rok, tak už nic. Dávám pětihvězdu a kdykoliv mrknu rád znova.

Rande (1997) (pořad)

Tohle je tak neskutečnej bizár, že to ani slovy vyjádřit nelze. Když to frčelo jako novej pořad, tak mi bylo 12 let, koukal jsem na to a nepřišlo mi to nikterak závadné. Tak blbej/mladej jsem byl :-)

Wind River (2017)

Sčíhnuto dnes, v Kanadě, což tomu celému dodalo ještě větší grády a autentičnost. Film sám o s sobě dobrý, kvalitní a tudíž velmi podařené 4*

Čas po čase (1979)

Působivě naivní, naivně působivé :)

Maléry pana Šikuly (1999)

V něčem naprosto geniální, jinde průměr, tu a tam na prd. Určitě je to must-see film pro všechny pracující v korporátu, neb si v tom najdou "to svoje" :) Jelikož tam pracuju taky, tak za mě 3,5*, jinak by to byly průměrné 3.