Riddick: Kronika temna (2004)

Paráda, mně se to líbilo. Sic to bylo slabší než pitch black, i tak pecka - 3,5/5 (viděl jsem director´s cut)

Krvavý stát (2011)

Z počátku to vypadalo tak dobře - sektářský dědek, co ovládá skrze demagogické vykládání Bible svou rozvětvenou rodinu a nahání buzeranty a promiskuitní lidi. Prvotní nadšení rychle opadlo a totálně mě znechutila druhá půlka filmu - jestli takhle amatérsky zasahuje speciální komando fízlů proti bandě debilů s puškama, tak já jsem čínskej bůh srandy. S odřenýma ušima 2/5.

Pařba v Bangkoku (2011)

Sice to byla čistá kopka jedničky, ale i tak to docela ušlo a víceméně jsem se bavil skoro celý film. 3/5

Ďáblův dvojník (2011)

Nebylo to zlý. Chvílema se mi to zdálo trochu přitažené za vlasy, ale celkově dobrá sonda do hlouby duše syna Saddáma. 3/5.

Templář (2011)

Čekal jsem středověkou řežbu plnou krve, lítajících končetin a hlav, výtekajících vnitřností, agonických nářeků. A toho se mi až na pár zcela zbytečných rádobyromantických scén dostalo. Zajímavé byly scény s drtivými zbraněmi typu palcát, ovšem sekery, či obouruční meče rozhodně nezůstaly pozadu a předvedly pěknou jateční práci. Příjemné překvapení, pro slabší povahy to rozhodně není. 3,5/5.

V srdci bouře: Churchill ve válce (2009) (TV film)

95 minut na historický životopisný film o tak významné osobnosti je prostě málo. Škoda, protože to podání se mi celkem líbilo, ale mělo to být 2x tak dlouhé. Pak by i člověk neznalý jeho života mohl pochopit, kdo a co byl zač :) 3/5

Zrození Planety opic (2011)

Čekal jsem mnohem více. Koukatelné to bylo, efekty pěkné, ale nějak mi vtom filmu chyběla "duše". Znovu to vidět nemusím. 3/5

Univerzální voják (1992)

Tento film jsem rád sledoval za svých dětských let. Dobrá akce, dobré ztvárnění. 3/5

Super 8 (2011)

Blbost plná nesmyslů, hloupých scén a to vše završené idiotským koncem. 2/5