A-Team: Poslední mise (2010)

Abych pravdu řekla, občas jsem se v tom ztrácela. Ale jinak dobré, zajímavé a koukatelné. I když některé akční scény byly tak moc akční, že obraz se střídal tak až oči bolely a hlava nevěděla kde co je (např. scéna v Berlíně).

Fenomén (1996)

Tento film mě dostal. Herecký výkon Johna Travolny mě dostal a Kyre Segwick je neodolatlná, jemná a příjemná. Nevím proč, ale nakonec jsem poslední čtvrtku filmu probrečela. Ne vím proč, pro tu nespravedlnost a ztrátu.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

John Travolta v úchylných rolí záporných hrdinů je dobrý. Ovšem tento záporách jako by z oka vypadl záporáku z filmu Kat. Ale zase na druhé straně mu to jde- dělat záporáka. Halle Berry je tu sličná a pěkná okrasa. Nic jiného jen okrasa. Hugh Jackman jako obvykle schovaný kladný hrdina :-)) Jako celek pro mě na dvě hvězdičky - neoslní ani neurazí. Ale za rok budu přemýšlet, o čemže tento film vlastně byl.

Hairspray (2007)

Cože? Retromuzikál? Pro mě spíš nějaký pokus o retromuzikál s podivnou aranžmá. Ač jak tak koukám lidem tady se líbil. Mě prostě ne. Po druhé už jej nepotřebuji vidět. Na mě moc vše přehrané a přehnané.

Divočáci (2007)

Návrat do mládí. V pozdějším středním věku si parta starých kamarádů dá oraz a rozhodne se k návratu ke kořenům puberty a mládí. A jak to může dopadnout ? Spousta nedorozumění, spousta bilancování a ukázka toho, že tyto návraty nejsou vždy šťastné. I když v komedii se šťastný konec dá předpokládat. A já se bavila. Milá a příjemná komedie.

Škola princů (2010) (TV film)

Ne a ne a ne. Pohádkový žánr v českém filmu a televizi naprosto upadá. Pohádka o ničem, naprosto hloupoučká a nemyslím si, že děti uchvátila. U komedie to ani nestálo. Hloupé dialogy, divné herecké výkony. Jeden princ horší než druhý a herecký výkon princezny (Sarah Hlaváčové) strašný. Jediná příjemná pohádková postava Zdeny Hadrbolcové jako kořenářky určitě tuto slátaninu nevytrhla.

Fantastická čtyřka (2005)

O kousek lepší než dvojka. Ale stále prostě komiksová pohádka. Jako spousta jiných. Nic neřekne, člověk za chvíli zapomene, že se koukal. A já si už ani nevzpomínám na konec zápletky, ale určitě to dobře dopadlo a kladní hrdinové svůj velký boj vyhráli.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Taková komiksová pohádka. Podívaná na jedno použití, ovšem nezabije člověka a prostě se jen tak dokouká a zapomene.

Sin City - město hříchu (2005)

Naprostá šílenost. Nemám ráda, kde stříká krev a černobílý film, kde stříká červená krev. Tyjo :-) Nedávala jsem dvě hvězdičky pro zpracování či pro děj, dala jsem dvě hvězdičky kvůli žánru/nežánru, který nemám moc ráda. Velká nadsázka, velké domýšlení. A dodnes vidím mluvící hlavu v autě..... a to jsem tento film viděla v kině v roce 2005. Ale doporučuji, je třeba se podívat i na tyto filmy a věřím, že spousta lidí jej považuje za velmi dobrý film.

Pán času (2005) (seriál)

Prostě fakt dobré. První díl mě ovšem nebavil, říkala jsem si, že na tohle se dívat nebudu - pomalé, divný herec, který se divně tváří a samozřejmě divné loutky, ne - nebavilo mě to. Ovšem pak už od druhého a třetího dílu jsem začala koukat. Nyní vyhledávám druhou sérii. Už ne už všechny serie a jedna lepší než druhá ...