• Krátkometrážní

Hotel Chevalier (2007)

Zajímavá kamera a nahá Natalie Portman. Nic víc, nic míň. 60 %.

Spiderman bez hranic (1999) (seriál)

Spiderman v ještě více Sci-Fi hávu než obvykle. Podle mě to není zas tak špatný seriál. Spiderman stále hláškuje (občas se objeví i vtipné scény, například třetí díl ve kterém goblin udělá věc kterou ještě žádný hrdina neudělal - sundá si kalhoty), sice se nemůže srovnávat se seriálem z roku 1994, ale 20 % je fakt málo. Pokud si zvyknete na nový oblek a jinou planetu, tak se budete skvěle bavit. 75 %.

Spiderman (1994) (seriál)

Skvělý animovaný seriál o Spidermanovi. Peter Parker je pěknej drsňák, neboť pořád hláškuje:))) což je nezvyklé u dětského seriálu. Uvidíme tu mnoho postav z komixu, doporučuju, lepší než natočené filmy od Raimiho. 95 %.

Zabij mě něžně (2002)

Průměrný snímek, ale alespoň jsme si mohli pěkně prohlédnout Heather Graham:).

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Dobrý western, který tu už dlouho nebyl. Crowe a Bale hrají skvěle, jak jinak:). Celý příběh rychle utíká až ke konci se zarazí a začnou se tam tvořit chyby. Kdyby nebyl tak špatně udělaný konec filmu, tak bych dal i 5 hvězd...takhle 80 %.

Ponorka (1981)

Dobře vybudovaná atmosféra, skvělé záběry ponorky, dobré herecké výkony..ale konec je dosti utahaný (viděl jsem 216 minutovou verzi).

MacGyver (1985) (seriál)

Klasika mého dětství, MacGyver je borec:)). Větší machr nemůže existovat! Nebo snad znáte někoho, kdo vyrobí ze žehličky atomovku? :o)

Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)

Spin-off SG-1...už to není tak skvělé, ale úvodní film začíná docela zajímavě. Alespoň je tam chvíli O'Neill, bohužel v seriálu se objeví asi jen dvakrát:((. Sice je to horší než SG-1, ale i tak to má slušnou úroveň, hlavně když se pak v seriálu dostane na scénu český věděc:o).

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

Začátek kultovního seriálu...sice to neni nejlepší díl, ale i tu 5 hvězdu si to zaslouží:).

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Super. Richard Dean Anderson válí, jeho plukovník O'Neill nemá chybu:) a drží celou skupinu v nadprůměrném Sci-Fi seriálu. Jeho hlášky jsou prostě kultovní samy o sobě:)). Seriál se natáčel dlouhých 10 let, tak samozřejmě všechny díly nejsou výborné a na 5 hvězd, ale jako celek drží skvěle. 90 %.