• Krátkometrážní

Con Air (1997)

Sice to není tak skvělé jako Skála, ale stále akční film směřující k 5ti hvězdám. Z vedlejších postav jsou super Cusack a Buscemi. Výborný debut Westa! 90 %.

Pocahontas (1995)

Průměrný romantický kreslený filmek. Těch písniček mohlo být i méně. Příjemné na odpolední odpočinutí u telky.

Sin City - město hříchu (2005)

Super animace - černobílý komix, jenž nemá chybu. E. Wood - Frodo zapomenut, tohle je jeho nejlepší filmová postava!! Banda skvělých herců předvádí, jak je těžké žít v Sin City. 90 %.

Desperado (1995)

Akční pecka! Tady je alespoň vidět, co udělá "naštvaný" kytarista :o). 90 %.

Hitman (2007)

Nakonec zcela průměrná střílečka. Sice nehodící se Olyphant na tuto roli není tak špatný, jak jsem očekával, ale i tak milovníci PC hry nebudou extra nadšeni. Celkově za 60 %.

Jericho (2006) (seriál)

Námět je sice dobrý, ale dění v městečku je občas dosti nelogické. Moc mě to neoslovilo, tedy jen průměrný seriál.

Sedm statečných (1960)

Klasika westernů. Na začátku jich je sedm, na konci? No hádejte:)). Film roku 1960.

Goyovy přízraky (2006)

Ten Goya to byl ale malíř:). Slušné drama v historickém hávu, ale od Formana jsem čekal více, i tak ještě za slabé 4 hvězdy.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Průměrný kraťas, který je málo vtipný. Nejlepší je kocour. Spíš než o vtipu to je o zamyšlení nad Vánocemi.

Boj (2007)

Asi jsem koukal na jiný film než vy ostatní nebo fakt nevím, kde se stala chyba...:)). Hodně dobře našlapaný akční filmek z ulic San Francisca o vymlácení čínské mafie. Jedna z těch lepších rolí Jet Liho v USA. Možná i kvůli tomu, že jsem osobně byl v SF, tak se mi scény ve městě opravdu líbily na maximum. Spoiler: Na konci Vás ale ten Statham pěkně vytočí...