Twilight sága: Nový měsíc (2009)

No tak oproti jedničce to má jakž takž hlavu a patu, ale jinak to trpí naprosto stejnými neduhy jako Stmívání - herci se opět tváří zcela mimo k obsahu jejich dialogů, čili u vyznávání lásky se bolestivě kroutí jako kdyby umírali a u předávání narozeninových dárků se ošklíbají jako kdyby je někdo okrádal. Upínala jsem své naděje alespoň k celkem zajímavé zápletce okolo zdrceného Edwarda, který se jde nechat zabít, ale nakonec se ukázalo, že je to jen epizodní momentka, která trvá celá(od Bellina zjištění co se děje, přes cestu z Ameriky do Itálie a dramatický běh, až po Edwardovu záchranu) zhruba tři minuty. Kristen Stewart ani Robert Pattinson nevypadají, že by se jim podařilo pochopit, jak mají pojmout své role, protože hrají tak podivně strašně, že nevím, co si mám myslet. Resp. mám dojem, že Kristen hrát neumí a ač bych si u Roberta přála opak, tak se v podstatě celou dobu jen útrpně mračí, jako kdyby měl kudlu v žebrech. Na trochu pozitivní notu - ve filmu se svléká množství namakaných lidí, ukazují se pěkné džínsy a má hezký úvod:)

Avatar (2009)

Džunlge krásná, triky perfektní, ale ta patrně nepodstatná část filmu, příběh, mě tak fackovala do tváře, že to nakonec nestačilo.

Táta na plný úvazek (2004)

No to je snad poprvý, co jsem viděla Bena Afflecka dobře hrát(i když měl své chvilky). Holčička nečekaně milá a neotravná. Akorát ta milostná zápletka mi tam nějak kolabovala, od podivného průzkumu sexuální aktivity po závěrečné "domysli si sám" objetí.

Kniha džunglí (1967)

Já si nemůžu pomoct, ale prostě jsem se nudila. Písničky mě vyloženě štvaly. Nějak mi to celé přišlo bez prožitku.

Znovu 17 (2009)

Překvapivě vkusně uchopený film s velmi sympatickým Zacem Efronem.

Noc v muzeu 2 (2009)

Který prase psalo scénář?!... Jinak tenhle film je asi pro kategorie 5 -12, poněvadž to by mohla být jediná skupina, které bude záplava všemožných "hejbacích" se figurín, od Dart Vadera(ach bože) až po kosmonautí opici(fuj), a ty prvoplánové, prostoduché a skutečně trapné vtipy připadat zábavné. Já jsem měla opačný dojem. A ta veverka...ach ne, jak jsem ji viděla, tak jsem věděla, co přijde a byl to poslední hřebík do mé rakve.

Quantum of Solace (2008)

Mně se to kupodivu líbilo víc, než Casino Royale. Více vhledů do Bonda a lepší akce. Sakriš, úplně mě to navnadilo, že se půjdu kouknout znova na Casino:)

Báječný svět shopaholiků (2009)

Za naprosto nesympatickou hlavní hrdinku. Sorry, ale ústřední dvojice v romantickém filmu musí klapat.

Klikař Charlie (2007)

Filmy, které se bezmyšlenkovitě vyžívají v přívalech sprostých slov a snaží se tím dokázat, jak jsou cool, jsou poměrně smutné. Základ není úplně nejdebilnější, ale se sprosťárnama tři minus, bez nich by to bylo tři plus.

Škola tance a šarmu (2005)

Jemný, tichý film, který ve vás zlehka zůstane. Ani komedie, ani drama. Škola tance a šarmu se nemá za co stydět, přestože velký trhák to taky není. Jenže...on někdy ani být nemusí.