The Hire: Ticker (2002)

60 % Oblíbená část- dedukce telefonního čísla

The Hire: Star (2001)

100 % Oblíbená část- Clive ukazující, že umí i bez rukou

The Hire: Ambush (2001)

90 % Oblíbená část- "Jste pořád naživu."

Pot a krev (2013)

Na komedii je to málo vtipné, na akčňák málo akční, na krimi málo napínavé. Je to směsice ingrediencí, které jednotlivě jsou fajn, ale po jejich smíchání vznikne obtížně poživatelný koktejl. Občas sice divák pookřeje u něčeho unikátního (grilování rukou), ale ani těch pár světlých momentů, nadstandardní herecké obsazení a výtečná hudební složka, nemůže spláchnout sumární pachuť průměru. 50 % Oblíbená část- ultra zpomalovačka borců ze zásahovky vyskakujících z dodávky

Blue Caprice (2013)

Jednoznačné osobní zklamání, kdy jsem čekal vtažení do tématu, které mě zajímalo, ale teď můžu označkovat jen jako nudu a šeď. Postavy nesympatické a především nezajímavé, děj o ničem, obsazení na prd, a tak jsem se těšil už jen na ten konec. 30 % Oblíbená část- setkání s Rayem v lese při běhu

30 minut po půlnoci (2012)

V první řadě se mi dere na jazyk, že je to moc dlouhé. Chápu snahu autorů ukázat časovou souslednost a odhalit jednotlivé více či méně se proplétající nitky, ale přes dvě a půl hodiny je přespříliš. A když si to zpětně promítnu, tak mě vlastně víc bavila (teoreticky nudnější) pátrací část než ta, kde dojde na akci. Jednou vidět ano, vícekrát v mém případě těžko. 60 % Oblíbená část- odpověď na dotaz ředitele CIA na Mayu "Kdo jste?"