Expendables: Postradatelní (2010)

Není to takový akční meganámrd, často mi to přišlo ukecaný, i když herci hláškovali. Nejvíc se mi líbil Stallone, Li a Statham, ale Lundgren mně až tak moc nepřesvědčil. Má to dobrý bitky, i když mi přijde, že jsou moc rychlý, viz; bitka na basketbalovým hřišti. Výbuchy, olovo, bitky, hlášky, střídání lokací, akční mega hvězdy, hudba, ale viděl jsem lepší akční filmy. Sly splnil svůj úkol, jsem zvědavý na dvojku, za mně 80%

Smrtonosná past (1988)

"Už nikdy v životě nevlezu na tak velký barák."

Sázka na smrt (1988)

Poctivé završení, mojí oblíbený detektivky )

Náhlý úder (1983)

Další nářez, kde se Clint řeže, sype hlášky, má drsný výraz a střílí, ze svojí magnumky 44 - velké finále je epické.

Tanec ohnivých draků (2010)

Zklamání. Čekal jsem fakt špičkový - Hong Kongský snímek, který nabídne mnoho akce. Jo, akce je tu hodně, přestřelky, výbuchy, ale to je všechno. Hudba se mi moc nezamluvila, příběh hodně kombinovaný, pramálo fightů a nesympatický herci. Navíc konec mohl být akčnější a napínavější a né tak odfláknutý. Kamera mi taky vadila, až se mi opět palice motala, ale je tu i klidnější. Celkově průměr, ke konci jsem to stejně přetáčel, takže čistý průměr, jinak je akce skvělá. :)

Protiúder (2002)

Místama nuda, což mně mrzelo. Čekal jsem masakrovou akci, kde Arnold sesekává všechny protivníky. Pramálo soubojů, za to hodně explozí, ale zase málo přestřelek. Arnold nedržel v ruce bouchačku, nemohl jsem si zvyknout a nikdy si asi nezvyknu. Zápletka hodně dobrá, příběh jednoduchý, s menší jednohubkou navíc. Mohlo být víc, škoda, ale nevadí :)

S nasazením života (1993)

Opět jsem se dočkal napínavé kriminálky, kde Clint opět sype hlášky. Udržel si pořád ten drsný výraz ve tváři a ignoroval jsem to, že se na něm to stáří podepsalo. Akce je tu minimum, jedna naháněčka ulicí a druhá skákačka po střechách. Na stará kolena předvedl cápek, dokonalej výkon. Vychutnával jsem si jeho hraní na piano a mrzela mně smrt jeho parťáka. Konec napínavý a nejlepší scéna: " Jestli se otočí, tak o mně má zájem. No tak, otoč se! Jen malinkej kukuč! "

Železný stisk (1977)

Další peckovej nášup, s Eastawoodem, který opět sype řadu skvělých hlášek! Mohlo být víc akce, příběh jednoduchý a beru to jako jednohubku. Nejvíc mně rozsekala scéna, v tom vlaku :D " Holku neuhodíš. Že?! " " Ale ano! " No a konec mohl být lepší. Na to, jakou jsem měl na hovno náladu, mi jí tenhle film zpět vrátil. :)

Útěk z Alcatrazu (1979)

I když tu hrál Clint parchanta, tak jsem mu fandil. Napínavý snímek, ve kterým hraje skvělý herec. Sem tam vysype Clint hlášku a v některých scénách, které byli hodně napínavý mi fakt padal pot. Opravdu by mně zajímalo, co se stalo s těma bratrama a s Morrisem. Je to jeden z nejlepších filmů, s Clintem, ale Násilník je pořád u mně top. Uvidíme, co Gran Turino.

Zločinec (2008)

Posraná kamera, motala se mi palice! Proč u takový bomby musí být špatná kamera?! Časem ve filmu se uvolnila, takže jsem to v cajku dokoukal, jinak, ovšem ten kameraman si ho asi leštil, když točil. Ale dost už. Zločinec je prostě top. Škoda, že nebylo víc fightů, to bych ho měl v topce. Dorff mi strašně připomíná Bacona :D ale je to sympaťák, stejně jako Kilmer, kterého jsem sotva poznal. 90%!