Mechanik zabiják (2011)

Mám-li být upřímný, tak jsem zklamaný. Od takového filmu, s takovým obsazením si přeji vidět akci, jak to jenom půjde, jenže první polovina mně absolutně nebavila, druhá je o akci, jenže ta je strašně rychlá, takže jsem si nic nevychutnal. Strašně málo fightů, na ty jsem se těšil nejvíc, a když už nějaký fight nastane, rychle uteče, a když se střílí, tak z toho mám velkou píču, protože je všechno strašně rychlý a neměl jsem šanci si to užít. Mechanika jsem chtěl mít v topce, já věřil, že tam zapadne, ale takovej propad jsem nečekal. Slabší 4* a bojím se, že Blesk s Jasonem bude ještě větší odvar. I to Safe bylo lepší. )

Hlídač (2009)

Od takového příběhu, ještě s takových bouchačem bych čeka větší nářez. Jenže SS už není, co býval a docela mně tohle nudilo.

Armageddon (1998)

Film, plný napětí a emocí. Klaním se, protože takové dílo, s takovým obsazením se nevidí každý den.

Bez dechu (2011)

Tak to je mega! Asi skutečně vím, co stahuju. Ale je pravda, že jsem film podcenil. Lautner je spíš lákadlo, pro buchty, ale Collinsová zase pro nás chlapy :D Né, tak. Má to výbušnou akci, luxusní fighty a vynikající soundtrack - zejména ze začátku. Na tenhle film jen tak nezapomenu! Určitě se k němu několikrát vrátím. Žádné zklamání.

Černá hodina (2011)

Nevím proč, ovšem asi mám sestrojený city, pro filmy, tohohle tipu. S napětím jsem očekával, co bude následovat. Docela mně mrzelo, že ty 4 Rusové neodpluli taky s tou ponorkou a taky to, že umřela ta bloncka s tím klukem. Obsazení mi vůbec nevadilo, vsadilo se na mladou krev a navíc se to odehrává v Rusku. Těším se na pokračování. Ehm. Tedy jestli nějaké bude...

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Tak takhle jsem se naposledy smál u Já Padouch :D Tohle je jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. V hlavní roli je navíc Carrey, který zabijí. Hláškuje v jednom kuse a do toho několik tučňáků. Chvilkami jsem se dostával do breku, protože to hodně vsadilo aj na emoce, ale jinak se jedná o totální šílenost. Na špatnou náladu nejlepší lék. :)

Na plný plyn (2008)

Viděl jsem i horší filmy, ale to, že se jediný soundtrack bude během celého filmu opakovat, je příliš.

Johnny English se vrací (2011)

Naprostá bomba! Rowan se opět překonal a dvojka je stejně dobrá, jako jednička, i když tu je o něco méně humoru. Některý hlášky mně doslova zabíjeli, potom xichty a gesta, co dělal mně dostával do breku. Těšil jsem se na pokračování, je i hodně napínavý a sympatické obsazení. Jediný, co mně tam štvalo byla ta uklízečka :D :D

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Lidi, řeknu vám. Nikdy jsem neviděl, tak brutální psycho horor. Kašlu na názor ostatních. Někteří mi říkají, že tu chybí krev, ale na tom jsem ohled nebral. Skusil jsem se vmísit do těch chvil, do toho, co museli ty lidi prožít. A připadal jsem si, jako kdybych na to koukal. Nejzvrácenější na tomhle všem je, že se to doopravdy stalo a to dělá tenhle film nejlepším, ve svém žánru. Bál jsem se. Začátek v pohodě, ale od doby, co zmizel jeden z těch studentů sem prožíval to, co ty lidi, kteří se setkali s tímhle cvokem. A docela prdel je, když se na to člověk dívá v noci a sám doma a krev mi rozhodně nechyběla. Takže ti, kteří píšou, že tenhle horor je sračka, tak nepoznají pravou legendu. Nechci brát ostatním názor, ale tohle se fakt stalo a lekacích scén má film nespočet, navíc si zkuste hodit veškeré pocity do filmu, jako kdybyste to prožívali. PS: Asi půl roku po filmu jsem měl noční můry a někdy mívám do teď. To asi hovoří za vše. Ne?! Za mně 100%!

Kontraband (2012)

Vůbec nevím, co mám napsat. Film mně zaujal příběhem, napětím, sem tam akcí, ale to je všechno. Dávám silnější 2*, jinak jsem se docela nudil. Pro mně bez atmosféry, viděl jsem mnoho lepších filmů. Z kamery se mi začala motat palice, od poloviny filmu, je to vlastně škoda, protože na tenhle film jsem se těšil.