• Krátkometrážní

Chlast (2020)

Takovej light Vinterberg, more femily frendly, není to tak vyhroceně tragický jako byl Hon a Kursk, a taky proto to není úplně to nejlepší, ale furt ok - 3,5.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Jako komedie je to trapný, když se to přestane snažit být komedií, tak je to najednou mnohem lepší, kdyby to natočili celý jako drama, bylo by to super. Berijova poprava neměla chybu, mrazivě úderná scéna. Btw, o Stalina tam tolik nejde, spíš se to mělo jmenovat: Zabili jsme Beriju. Celkově: 2,5.

Drahokam (2019) odpad!

Nová pohroma pseudoartu má jméno bradrs safdies, oba jejich filmy jsou synonymem pseudoartovní onanie.

Staříci (2019)

Je smutný, že tendle předvídatelný nudný snímek, tu mnozí opěvují jako buhvijaký veledílo, přitom je to naprosto ubohej filmeček a kdyby v něm nehráli dva dobří herci, ani dog by po něm nezabarkoval! Navíc podezírám tvůrce, že se snažili okopírovat na podobný téma zaměřenýho Tlumočníka, kerej je ale filmařsky o několik tříd výše.

Obušku, z pytle ven! (1955)

Nejradši mám tu písničku, kdo by jí neznal? Kdo se nerad usmívá, ten má nejspíš kovida!

Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)

Ten Tarantino je ale filuta, tak odtud vzal ty přezdívky do Gaunerů. Jinak film takovej až jako smrtelně vážnej, tudíž místy nechtěně komickej, taky dost zestárnul, ale jinak, jak se říká, taková ta poctivá oldskůlová filmařina.

Zodiac (2007)

tak byl to ten šmajdavej nebo ne? i když to nebyla taková bomba jako před lety, je to stále - jak se říká - poctivá filmařina. Nejlepší na tom filmu je - kromě těch mordů - obraz.

Zajatec (1990)

Aha, tak tady měl Jackie jen vedlejší roli. Tu hlavní tady měl Tony Leung a Samo Hung, hmm, jinak takovej docela šedej průměr, tentokrát těch 60% docela sedí.

Silent Night, Deadly Night (1984) odpad!

Naprostá debilita, naprosto dementní příběh a sračkovitý zpracování a naprosto neuvěřitelný přerod blonďatého andílka ve vraždící monstrum, navíc tak příšerně amatérsky natočený, že bylo utrpení na to koukat.